Ders Çalışma Programı

Değerli öğrenciler burada bulunan ders çalışma programları örnek olduğunu unutmamak gerekir. Birçok öğrenci hazır ders programı aramaktadır. Ancak her öğrencinin yaşam biçimi, öğrenme kabiliyeti ve çalışma alışkanlıkları farklı olmasından dolayı kendi “ders çalışma programları“da birbirlerinden farklı olacaktır. Bu nedenle indirdiğiniz ders çalışma programını kendinize göre düzenlemeniz gerekiyor.

Ders çalışma programına uyamıyorum, video olarak izleyebilirsiniz.

Neden Ders Çalışma Programına Uyamıyorum?

Bunun bir çok nedeni vardır. Birincisi şuana kadar düzenli ders çalışma alışkanlığı edinememiş olmanızdan kaynaklanıyor olabilir. Yada özel problemlerinizden (ailevi-duygusal-sosya problemler) kaynaklanıyor olabilir. Yada gerçekte ders çalışmayı istemiyor olabilirsiniz. Haz verici-zevk verici başka etkinlikler ağır basıyor olabilir. Bu nedenleri çoğaltabiliriz. Ama unutmamanız gerekir ki bu programı uygulayacak olan sizsiniz. Ve ders çalışmanın önündeki engelleri de iradenizle kaldıracak olan yine sizsiniz. Bu konuda sitemizde ders çalışma ile ilgili yazılmış olan yazıları  araştırabilirsiniz.

  Örnek Ders Çalışma Programı (43,9 KiB, 493.856 hits)
Örnek Ders Çalışma Programı

  Ders çalışma programı (30,7 KiB, 147.595 hits)
Örnek ders çalışma programı

  Örnek Ders Çalışma Programı (5,7 KiB, 108.822 hits)
Örnek Ders Çalışma Programı

  Örnek Ders Çalışma Programı (5,9 KiB, 147.176 hits)
Örnek Ders Çalışma Programı

  Zaman Çarkı. (872,6 KiB, 2.423 hits)
Zamanı farklı planlamanın yolu

[dreklam]

Ders Çalışma Programı” için 15 yorum

  1. bu sene mezun oluyorum mezun dershaneye gıtmeyecek ogrencıler ıcın bı programınız var mı

  2. çok güzel bir yazı teşekkürler. ama ders programlarını açamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

  3. emek harcıyanların hepsinin ellerine salık harika herşeyi yapmaya çalışcam öok teşekkürler salıcakla kalınız : )))))))))))))))

  4. ya keşke hangi saatte hangi dersi ne kadar çalışacağımızda yazsaydı ama yinede teşekkürler

  5. merhaba.bizlere yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. açık öğretim lisesinde okuyorum.ev hanımıyım ve 2 küçük çocuğum var.ders çalışırken çok zorlanıyorum,konsantre olamıyorum.sormak istediğim, biz ev hanımları için okurken nasıl bir çalışma programı uygulayabiliriz? ben ayrıca ünniversite okumakta çok istiyorum.bir yandanda üniversiteye hazırlanmak da istiyorum ayrıca.bana önerieriniz nelerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir