PDR – Rehberlik ve Psikolojik Danışma Çerçeve Programı (2014-2015)

Her yıl olduğu gibi bu yıl da bazı illerin rehberlik ve araştırma merkezleri tarafından hazırlanmış olan liseler için rehberlik ve psikolojik danışma çerçeve programlarını sizler ile paylaşacağız.

Öncelikle Rehberlik ve Psikolojik Danışma Çerçeve Programı mantığını iyi anlamalıyız. Bu program o ilin ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak ilin rehberlik ve araştırma merkezi tarafından hazırlanmıştır. Okul rehberlik öğretmeni ilin RAM sitesine girerek kendi Rehberlik ve Psikolojik Danışma Çerçeve Programına ulaşabilir. Okul rehberlik öğretmeni – psikolojik danışmanı da bu çerçeve programını da baz olarak okulunun ihtiyacına göre okul Rehberlik ve Psikolojik Danışma Programını hazırlar.

Burada verilen çerçeve programları bilgilendirme amaçlı olup bir kaç ilin Rehberlik ve Psikolojik Danışma Çerçeve Programı eklenecektir. Daha sonraki zamanlarda kademelere göre hazırlanmış programlar da sitemizde yayınlanacaktır.

Samsun RAM Rehberlik ve Psikolojik Danışma Çerçeve Programları (İlkokul-Orta Okul-Lise-Anaokulu)  (2014-2015)

RAM’lar tarafından hazırlanmış çerçeve programlarını yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.

[reklam]

PDR – Rehberlik ve Psikolojik Danışma Çerçeve Programı (2014-2015)” için 2 yorum

  1. Konya RAM her sınıf düzeyi için etkinlik numarasını da yazmış. biz de planda yazacak mıyız? sınıf rehberlik planları yapılacak mı? bilgi verirseniz sevinirim.

  2. Verilen bu çerçeve programda etkinliği olmayan sınıflar için ne tür bir alternatif etkinlik yada plan yapılacak bu konu hakkında da bilgi verirseniz çok seviniriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir