KPSS 2009-1 Sözleşmeli personel ataması yapıldı

KPSS-2009/1 T.C. Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme sonuçları açıklandı. Sonuçları görmek için burayı tıklayın.

Kpss-2009/1 T.C Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçlarındaki En Küçük Ve En Büyük Puanlar
Ortaöğretim Mezunları için burayı tıklayın.
Önlisans Mezunları için burayı tıklayın.
Lisans Mezunları için burayı tıklayın.

 KPSS 2009/1 sonucuna göre yerleştirilen 4/b sözleşmeli personel adaylarının göreve başlatılması, göreve başlamayla ilgili belgeler, beçayiş ve diğer merak edilen konularla ilgili  duyuru ve genelgelere ulaşmak için  burayı tıklayın.

AKTUELEGİTİM

KPSS 2009-1 Sözleşmeli personel ataması yapıldı” için 4 yorum

  1. devlet her üniversiteye en az 50 kişilik sosyoloji bölümü açacağına bölümden mezun olanlara iş olanağı sağlasın. böyle saçma ve bozuk bir düzen başka bir ülkede varmı merak ediyorum 4yıl oku ve okuduğun bölümde iş yapama.. ne büyük dengesizlik!ben sosyoloji mezunuyum ve sosyolog olarak çalışmak istiyorum bu olanak gelişmekte olan diye nitelendirilen bu ülkede yoksa kapansınlar da bizde kendi yolumuzu ona göre seçelim.gelişmiş ülkelerde sosyologların ne derecede önemli olduğunu söylemeye gerek yok. Bu bakımdan Türkiyenin de hala neden ilerleyemediğinin sebeplerini düşünmeyede gerek yok.

  2. nasıl oluyorda sosyal inceleme yetkisi olmayan sosyologların sosyal çalışmacı gibi bu kadrolarda çalışması bekleniyor.Matemetik zekaya gelince EA bir bölümdür sosyal hizmetler bilgisi olmayana duyurulur.Ve alanda 3 ve 4.sınıf stajları yapılır.Herkes her diploma ile istediği bölüme atansın problem ortadan kalkar.Bir sosyal çalışmacının da dudunuz mu neden ben sosyolog kadrosuna atanamıyorum dediğini.Diplomanızda atanabileceğiniz yazıyorsa okdir.madem matemetik zekanız çok mühendislik,tıp okusaydınız mesele buysa eğer.ya da şöyle de diyebilirdiniz işsizim ne iş olursa yaparım yeter ki atanayım.Yok öle dçiplomasını alın ondan sonra istediğiniz yere atanın.Ya da bakın psikolog kadroları da boş onu da yaparsınız dimi nasılsa yakın meslekler.Okulda yapabileceğiniz mi söylendi yoksa yakın meslekleri.Biz sadece kendi mesleğimizi yazıyoruz sizler de öyle yapın ya da matemetik zekanız sayesinde daha nitelikli meslekler işaretleyip atanın.

  3. ya inanamıyorum yaa, bir çok sosyal çalışmacıı kadrosu boş kalmışşş ve oralara SOSYOLOG alınması düşünülmemişşş ve üstelik ben 80 aldığım haldee 62 alan sosyal çalışmacı atanmış yaa.. yaptığımız iş aynıııı, kapatılsınn ya sosyoloji bölümleri yada sosyal hizmet bölümleri yaa… ikisi bu memelekete fazla geliyor… adam matematik zekası yok 65 almış atanmış, 80-90 alan sosyologlarr ise hala beklemede. yazıklar olsunn böylesii bir düzenlemeyeee….. onların yapıp da bizim yapamayacağımızz bir şey söyleyin dişimi kırıcammmm….. özellikle de adalet bakanına duyururumm, bu nasıl adaletsizlik…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir