Irvin D. Yalom Konferansı Türkiye’de

Uzun süredir sayın Irvin Yalom’u Türkiye’ye getirmeye çalışan Psikolojik Destek Derneğimize ünlü bilim adamı yaşından kaynaklanan sağlık problemleri nedeni ile A.B.D’de dahi toplantılarını telekonferans yöntemi ile yaptığını söyleyerek bizlere bir öneride bulunmuştur.

Büyük bilimadamı önerisinde çok sevdiğini söylediği Türk hayranları ve takipçileriyle telekonferans yöntemini kullanarak birlikte olmak istediğini tarafımıza belirtmiştir. Dünyada yaygın kullanılan bu teknolojik iletişim sistemi konuşmacıya salondaki kameralar sayesinde soru soran katılımcıları yakından görme şansını sağlarken, katılımcılara da salonda bulundukları her yerden dev ekran sayesinde konuşmacıyı yakından izleme olanağı sunmaktadır.

Türk takipçileri ve hayranlarının da en az Amerikalı Yalom hayranları kadar kendisine canlı soru sorma hakları olduğuna inanan derneğimiz sayın Irvin D. Yalom’un önerisini benimseyerek bu konferansı düzenlemeyi kabul etmiştir.

Not:

Oturum Irvin D. Yalom’un ofisinden dev ekranda canlı video konferans şeklinde simultane çeviri kullanarak. İnteraktif olacaktır. Katılımcılar kendisine soru sorabilecektir.

Sertifikasyon

Katılımcılara Irvin. D. Yalom imzalı sertifika verilecektir.

Ücretlendirme

Ücret konusunda kayıt işleminden sonra bilgilendirileceksiniz.

Yer : Grand Cevahir Otel-İstanbul
Katılımcılar : Bütün Ruh Sağlığı Çalışanları ve Öğrencileri
Tarih : 19 Kasım 2011, Saat: 18:00

Koordinatör:
P.D.D. Genel Başk. Psk. Gökhan GÖKSU
P.D.D. Bursa Şube Bşk. Psk. Nur GEZEK

0(454) 212 6100 – 0(224) 224 5110
0(532) 601 9028 – 0(535) 026 9610

 

Geniş Bilgi İçin İlgili Kaynağı Tıklayınız
http://www.yalomturkiye.org/

Irvin D. Yalom Konferansı Türkiye’de” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir