İngilizce öğrenebileceğiniz siteler?

İnternet üzerinden araştırma yaptığımızda online ingilizce öğrenebileceğimiz birçok siteye rastladık.Günümüzde sadece anadilimizin yetmediğini artık tekrarlamaya gerek yok sanırım. Bilgisayar başında gereksiz zaman kaybetmek yerine bir kaç kilim öğrenmek sanırım daha güzel olacaktır. Size İnternet’te gördüğüm, kısaca incelediğim bir kaç İngilizce öğrenebileceğiniz siteler tanıtmak istiyorum.

Unutmayın ki yabancı dil öğrenmek sabır ister. Bunun için kendinize zaman tanıyın. Mümkün olduğunca ara vermemeye çalışın ve bol tekrar yapın. İngilizce gazetelerin başlıklarını ve içeriklerini okumaya çalışın. Zamanla anlamaya başladıkça motivasyonunun daha da artacaktır.

İngilizce öğrenebileceğiniz siteler? (Online İngilizce)

Bedava İngilizce (bedava-ingilizce.com): Seviyelere göre ayrılmış İngilizce eğitimi sunuyor. Okunuşlarını dahi Türkçe olarak göstererek bir kolaylık sağlıyor.

bedavaingilizcedersler.com (cengiz hoca): İngilizce eğitimi video üzerinden verilmektedir. üzerinden Yaklasık 30-35 video Beginner bulunmakta, biter bitmez hemen Elementary derslerine geçiyorsunuz, onlarda yaklaşık 70-80 video ve devamında Pre Intermediate dersleri hemen akabindede Intermediate ders videolari

ozkancelen.com: İngilizce eğitimi video üzerinden verilmektedir.

busuu.com: Eskiden yabancı memlektete biriyle mektupla iletişim kurularak yabancı dil öğrenilirdi.  busuu dil öğreniminde sosyal iletişim ağıdır. Bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan dünyanın her tarafındaki anadilini konuşan kişiler ile ücretsiz olarak bağlantıya geçilmektedir.

italki.com: italki öğrencileri ve dil öğretmenlerini bağlayan bir sosyal ağdır.ücretsiz çevrimiçi dil kaynakları bulabilir,yabancı dillerde konuşma pratikleri yapabilir,sorular sorabilirsin ve uluslararası dil öğrencileri topluluğundan yardım alabilirsin.

İngilizce öğrenebileceğiniz ücretsiz sitelere rastladıkça bu sayfaya eklemeye çalışacağım. (siz de yorumlar bölümünde bildiğiniz kaliteli siteleri paylaşabilirsiniz)
Derleyen: aktuelegitim.com

[reklam]

 

İngilizce öğrenebileceğiniz siteler?” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir