meslekler sunumu

• 5 Yanıt
  • 4229 Gösterim
meslekler sunumu
« : Nisan 11, 2018, 09:56:37 ÖÖ »
Arkadaşlar elinde liselerde kullanılabilecek güncel meslekler sunumu olan var mı?

ek olarak mbs yi nasıl kullanıyorsunuz? bilişim sınıfına öğrencileri alsam bile üyelik işlemi vs uzun sürer. siz nasıl bir yol izliyorsunuz?
Dünyayı Değiştirmek İstedim Ama Sonunda Farkettim ki Değiştirmeye Gücümün Yettiği Tek Şey Kendimdim.

*

Çevrimdışı naslis

• 183
  • hayat kısa.. kuşlar uçuyor . . .
Ynt: meslekler sunumu
« Yanıtla #1 : Nisan 11, 2018, 10:02:18 ÖÖ »
Ben bilişim sınıfına alarak yaptım ama aksilik yaşadım çünkü öğrencilerin kimi TC numarasını bilmiyor kimi de e-postası yok kiminin de var ama yok face kullanıyor ama hiç e postam olmadı diyor. Sora sora birkaçı hariç hepsi üyeliklerini alabildiler sonrası çok pratikti. Tavsiyem öncesinde öğrencilere tc ve e-postalarını not almalarını söylemek  ;D

« Yanıtla #2 : Nisan 11, 2018, 10:44:54 ÖÖ »
aa çok mantıklı hocam. toksa hır gür içerisnde hepsine laf anlatmakta zor olur. 3 testide uygulattınız mı siz yoksa özellikle beeğniğiz yeterli oıldu değdiniz var mı? ve bir ders saati yeterli oldu mu ?
Dünyayı Değiştirmek İstedim Ama Sonunda Farkettim ki Değiştirmeye Gücümün Yettiği Tek Şey Kendimdim.

*

Çevrimdışı yasreh

• 1429
  • "Cesaret Yalnızdır" Bakiye DURAN Ultra Maratoncu
« Yanıtla #3 : Nisan 11, 2018, 14:58:57 ÖS »
Bilişim sınıfı ve bilişim sınıfında çalışan bilgisayarlar ve bu bilgisayarlara internet bağlantısı olaydı zaten bir günlük iş de, işte çalıştığım okulda BT sınıfı bir ara vardı ama bilgisayarlar çalışmıyordu. Şimdi de tekli öğretime geçilince derslik oldu. Haliyle imkanlar kısıtlı.  :-[ :(
Küçücük,en zahmetli adımlarla karşı tarafın saflarına ulaştığında vezir olabilecek tek taş piyondur.Tüm taşları ilk koruyan da piyondur.Hangi piyonunuzu kaç kare ilerlettiğiniz oyunun kaderini bile belirleyebilir.Bunlara rağmen en kolay feda edilen yine piyondur.Her piyonum geleceğin olası veziridir

*

Çevrimdışı yasreh

• 1429
  • "Cesaret Yalnızdır" Bakiye DURAN Ultra Maratoncu
« Yanıtla #4 : Nisan 11, 2018, 15:00:09 ÖS »
You are not allowed to view links. Register or Login
aa çok mantıklı hocam. toksa hır gür içerisnde hepsine laf anlatmakta zor olur. 3 testide uygulattınız mı siz yoksa özellikle beeğniğiz yeterli oıldu değdiniz var mı? ve bir ders saati yeterli oldu mu ?

3 ölçek de cevaplanmadan meslek eşleştirmesi olmuyor yanılmıyorsam.
Küçücük,en zahmetli adımlarla karşı tarafın saflarına ulaştığında vezir olabilecek tek taş piyondur.Tüm taşları ilk koruyan da piyondur.Hangi piyonunuzu kaç kare ilerlettiğiniz oyunun kaderini bile belirleyebilir.Bunlara rağmen en kolay feda edilen yine piyondur.Her piyonum geleceğin olası veziridir

*

Çevrimdışı naslis

• 183
  • hayat kısa.. kuşlar uçuyor . . .
« Yanıtla #5 : Nisan 12, 2018, 09:06:38 ÖÖ »
You are not allowed to view links. Register or Login

dediğim gibi kayıt olmada öğrenciler sorun yaşadı önceden hepsi not alıp gelirse bilgilerini envanterler bir ders saatine yeter bence. Ben 3 env uyguladım. zaten örneğin yetenek testini uygulayınca yetenek profili oluşuyor pdf olarak kaydedip öğrenci diğer teste geçiyor. En son 3 testin sonuçlarını alıyorsunuz.