Ergenlik Dönemi Grafikli Anlatım

Sunuyu soyutu somut olarak nasıl anlatabilirim düşüncesiyle hazırladığım için ergenlikte değişimin etkilerini basit bir grafikle izah etmeye çalıştım. Sununun altında not bölümünde açıklamalar bulacaksınız. Kısaca onlara göz atmanız faydalı olacaktır.

Mümkün olduğu kadar metinleri kısa tutmaya çalıştım ki sıkıcı bir sunu olmasın istedim.

Değiştirme şifresi koydum. Ergenlik dönemi sunusunun şifresi “aktuelpdr” dir. Aynı zamanda sunuyu salt okunur olarak şifresiz de açabilirsiniz. Şifreyi değiştirmek isterseniz kullanabilirsiniz. Mümkün eğer bu sunuyu varsa başka platformda paylaşacaksanız lütfen orijinal haliyle paylaşınız. Grafikler bizim kendimize göre düzenlediğimiz çalışmalar olduğu için emeğe saygı göstereceğinizi düşünüyorum.

Sunu içeriğinde neler var?

“Gençliğimiz artık lüksten, zenginlikten hoşlanıyor. Tembeller. Görgü kurallarına hiç uymuyorlar. Otoriteye karşı aşağılayıcı, küçümser tavırları var ve ileri yaştakilere, büyüklerine hiç saygıları yok. Anne babalarına karşı çıkıyor, ters düşüyor, büyüklerin önünde gevezelik ediyor, hızlı hızlı görgüsüz biçimde atıştırıyor ve öğretmenlerini ezmeye çalışıyor, onlara saygısızlık ediyorlar.” 2500 yıl önce

Bu Söz 2400 Yıl Önce Ünlü Düşünür Sokrates tarafından söylendi.

Ergenliğin ne olduğu. Dönemi

Ergenlik dönemi problemleri.

Arkadaşlık ilişkileri

Duygusal değişim

Bedensel Değişim

Aile ile ilişkiler

konusunda kısa bir sunu çalışmasıdır.

  Ergenlik dönemi grafikli anlatım (1,9 MiB, 3.681 hits)
Özkan Emiroğlu tarafından düzenlenen grafikli ergenlik dönemi anlatımBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir