ASPB’lığı PDR Mezunlarından Denetçi Yardımcıları Alacak

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Aile ve Sosyal Politikalar Denetçi Yardımcılığı Sınavı

SINAV ÜCRETİ
Aday, 19-30 Kasım 2012 tarihlerinde 50 (elli) TL KDV dâhil sınav ücretini, YEĞİTEK Döner Sermaye İşletmesi’nin T.C. Ziraat Bankası Beşevler/ANKARA şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez şubesi ve Türkiye Halk Bankası Küçükesat şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilât Programı” aracılığı ile yatıracaktır.

SINAV BAŞVURUSU
05-13 Kasım 2012 tarihleri arasında (www.ail.gov.tr) internet adresinden başvurularını yapan ve yazılı sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı internet sitesinde (www.aile.gov.tr) açıklanacaktır. Bu adaylar sınav ücretini belirtilen bankalardan birine yatırdıktan sonra belgelerini Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığının bulunduğu Eskişehir Yolu Söğütözü Mahallesi 2177 Sokak No:10/A Kat 1 Çankaya/ANKARA adresine bizzat teslim ederek sınav başvurusunu 19-30 Kasım 2012 tarihlerinde yapacaktır.

Başvurusu/sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan çıkarılan adayların/kurumların bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmaz. Ancak; adayın kendi kusuru dışında idari sebeple sınava girememesi durumunda, sınavın ait olduğu yıl içinde banka dekontu/ödendi makbuzu ile başvuruda bulunduğu takdirde kendisine ücret iadesi yapılabilecektir. Ücret iadesi alabilecek adaylar MEB’in resmî internet sitesinden sorgulatma yoluyla durumunu öğrenebilir

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

www.aile.gov.tr

[reklam]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir