AktuelPDR yeni alan adıyla hizmete devam ediyor

Yaklaşık 5 yılı aşkın bir süredir AktuelPDR olarak sürdürdüğümüz internet yayıncılığı doğal süreci içerisinde gelişerek büyümüş ve pdr alanında marka olmuştur. Bu süreç içerisinde bir çok değerler ürettik. Özellikle sanal alemde vakalar bölümü başlı başına AktuelPDR nin ürettiği bir değerdir. Ancak artık bir adım daha ileriye giderek eğitim alanında daha geniş kitlelere ulaşma ihtiyacı hissetmeye başladık. Bu ihtiyaçtan hareketle, Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanınıda kapsayan ama eğitimle ilgili diğer branşlardan öğretmen, öğrenci velileri ve öğrencilerin faydalanabileceği bir ortam oluşturmayı amaçladık. Bu niyetle ilk adım olarak ana çatımız rehberlik ve psikolojik danışma olmak kaydıyla AktuelPDR ismini, AktuelEğitim olarak değiştirmiş bulunmaktayız. Böylece daha geniş platformlarda PDR?yi konuşma fırsatıda doğacaktır. Bu yeni açılımla eğitim dünyasında pdr nin sorunlarını ortaya koyma ve çözüme katkı yapma olanağı bulacağımıza inanıyoruz. Kendi kabuğumuz içinde kaldığımız müddetçe pdr alanına artık yeteri kadar faydamızın olmayacağına inandık. Site yöneticilerinin PDR alanından olması nedeniyle https://www.aktuelpdr.net elbetteki rehberlik alanından asla uzaklaşamaz. Zaten niyetimizde az önce belirttiğimiz gibi uzaklaşmak değil, bilakis bu hizmeti diğer alanlara yaklaştırmak ve tanıtmaktır. Bu yeni misyon ve açılımda sizlerin desteğine her zaman ki gibi ihtiyacımız var.

Eskisi gibi http://www.aktuelpdr.com ile siteye girişler devam edecektir. Burada tek fark yeni bir alan adıyla da( https://www.aktuelpdr.net ) ile siteye girilebilecektir.
Bu güne kadar göstermiş olduğunuz samimi desteğe teşekkür ediyor bu günden sonrada aynı desteği fazlasıyla göstereceğinize inancımızı yineliyoruz.

AktuelPDR yeni alan adıyla hizmete devam ediyor” için 2 yorum

  1. ya bi türlü siteye giriş yapamıyorum her seferinde yanlış parola diyor,lütfen yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir