2019-2020 Sınıf Rehberlik Programı nasıl hazırlanacak

Bu yılın programlarını yeni formata göre bu hafta içinde yayınlayacağız. Bilindiği gibi okul rehberlik programı 2019-2020 den itibaren e-rehberlik modülü üzerinden hazırlanacaktır. Ancak 2019-2020 sınıf rehberlik programları aynı şekilde ve bir önceki yılın formatında hazırlanmaya devam ediyor.

Bir fikir sahibi olmak için sitemizde bir önceki yılın Sınıf Rehberlik Programını inceleyebilirsiniz. Programın hazırlanmasında rehberlik servisleri ile işbirliği yapabilirsiniz. Sınıf Rehberlik Programı hazırlığı sınıf öğretmenlerinin görevleri arasındadır. Bu nedenle okul rehberlik servisi tarafından hazırlanmasını beklememek gerekir. Ancak karşılıklı diyalog ile hazırlanmasında daha doğru olacaktır

Konuyla ilgili aklınıza takılan soruları yorumlar bölümünden bize yazabilirsiniz.Özkan Emiroğlu

1997 yılında Psikolojik Danışman olarak göreve başladım. 2002 yıllarında AktuelPDR (PDR alanında) ile başladığım forum ve blog yazarlığını aynı heyecanla devam ettirmeye çalışıyorum. Meslektaşlarıma bu konuda kendi çapımda destek ve yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana. Meslektaşlarım bizi; Facebook, {TWİTTER} ve instagram hesaplarından takip edebilir.

You may also like...

2 Responses

  1. zeronesco dedi ki:

    hocam psikososyal etkinliklere (öğrenci, veli, öğretmen etkinlikleri dahil) bu sene planlarda yer verilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir