2019 2020 Fen ve Sosyal Bilimler Taban Puanları

Buradaki taban puanları 22 Temmuz 2019 itibariyle açıklanan sonuçlara göre oluşan taban puanlarıdır.

Okul AdıKontenjanı22 TEMMUZ 2019 TARİHLİ Taban Puanlar
ADANA / CEYHAN / Ceyhan Ticaret Borsası Sosyal Bilimler Lisesi90374,8088
ADANA / CEYHAN / Eczacı Bahattin-Sevinç Erdinç Fen Lisesi120450,7492
ADANA / KOZAN / Kozan Fen Lisesi120454,9003
ADANA / SARIÇAM / Bahtiyar Vahabzade Sosyal Bilimler Lisesi150389,9037
ADANA / SEYHAN / Adana Fen Lisesi120487,9667
ADANA / SEYHAN / Seyhan İMKB Fen Lisesi120476,5431
ADIYAMAN / BESNİ / Mehmet Akif Ersoy Fen Lisesi120411,3736
ADIYAMAN / GÖLBAŞI / Gölbaşı Fen Lisesi120421,4509
ADIYAMAN / KAHTA / Kahta Borsa İstanbul Fen Lisesi120410,7972
ADIYAMAN / MERKEZ / Adıyaman Fen Lisesi120467,7926
AFYONKARAHİSAR / BOLVADİN / Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi90423,5854
AFYONKARAHİSAR / BOLVADİN / Raziye Sultan-Yusuf Kayabaşı Sosyal Bilimler Lisesi90360,2009
AFYONKARAHİSAR / DİNAR / Dinar Fen Lisesi90419,8124
AFYONKARAHİSAR / MERKEZ / Süleyman Demirel Fen Lisesi150466,5619
AFYONKARAHİSAR / MERKEZ / TOKİ Sosyal Bilimler Lisesi120393,0914
AFYONKARAHİSAR / SANDIKLI / Sandıklı Türk Telekom Fen Lisesi90420,7218
AĞRI / MERKEZ / Ağrı Hüseyin Celal Yardımcı Fen Lisesi120414,7937
AĞRI / MERKEZ / Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi120351,1322
AĞRI / PATNOS / Patnos Selahaddin Eyyubi Fen Lisesi120391,9511
AKSARAY / MERKEZ / Abdülhamid Han Fen Lisesi90458,0017
AKSARAY / MERKEZ / Ahmet Cevdet Paşa Sosyal Bilimler Lisesi90414,5057
AKSARAY / MERKEZ / Aksaray Şehit Pilot Hamza Gümüşsoy Fen Lisesi90469,0892
AKSARAY / ORTAKÖY / Şehit Nurullah Sabırer Fen Lisesi90409,9039
AMASYA / MERKEZ / Amasya Sosyal Bilimler Lisesi90398,564
AMASYA / MERKEZ / Macit Zeren Fen Lisesi90465,7341
AMASYA / MERZİFON / Merzifon Fen Lisesi90453,6483
AMASYA / SULUOVA / Şehit Hüseyin Kavaklı Fen Lisesi90434,7837
ANKARA / ALTINDAĞ / Sabahattin Zaim Sosyal Bilimler Lisesi120396,6473
ANKARA / BEYPAZARI / Hatice-Cemil Ercan Fen Lisesi120411,9744
ANKARA / ÇANKAYA / Ankara Fen Lisesi120495,1046
ANKARA / ÇANKAYA / Ankara Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi120420,9754
ANKARA / ÇANKAYA / Cumhuriyet Fen Lisesi150474,7593
ANKARA / ÇANKAYA / Hasan Ali Yücel Sosyal Bilimler Lisesi150411,1905
ANKARA / ÇUBUK / Meliha Hasanali Bostan Çubuk Fen Lisesi150431,1578
ANKARA / ELMADAĞ / Hasanoğlan Atatürk Fen Lisesi150427,5891
ANKARA / ETİMESGUT / Özkent Akbilek Fen Lisesi150470,763
ANKARA / GÜDÜL / Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi90389,2668
ANKARA / KAHRAMANKAZAN / Mustafa Hakan Güvençer Fen Lisesi150437,0171
ANKARA / KALECİK / Mehmet Doğan Fen Lisesi120416,8034
ANKARA / KEÇİÖREN / Keçiören Sosyal Bilimler Lisesi180413,2699
ANKARA / KEÇİÖREN / Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi180468,209
ANKARA / NALLIHAN / Bilal Güngör Fen Lisesi120387,3516
ANKARA / POLATLI / Polatlı TOBB Fen Lisesi150435,0016
ANKARA / PURSAKLAR / Ankara Pursaklar Fen Lisesi120483,7102
ANKARA / ŞEREFLİKOÇHİSAR / Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi150407,7212
ANTALYA / AKSU / Aksu Fen Lisesi150454,5851
ANTALYA / ALANYA / Hüseyin Girenes Fen Lisesi120461,2636
ANTALYA / ALANYA / Türkler İMKB Sosyal Bilimler Lisesi120378,0578
ANTALYA / DÖŞEMEALTI / Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lisesi120403,3422
ANTALYA / DÖŞEMEALTI / Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi120484,1872
ANTALYA / ELMALI / İbrahim Bedrettin Elmalı Fen Lisesi120417,3953
ANTALYA / GAZİPAŞA / Gazipaşa Fen Lisesi120437,4214
ANTALYA / KAŞ / Turan Erdoğan Yılmaz Fen Lisesi120426,2227
ANTALYA / KEMER / Göynük Fen Lisesi120444,5708
ANTALYA / KEPEZ / Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi150458,4867
ANTALYA / KEPEZ / Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi120396,3673
ANTALYA / KORKUTELİ / Fatma Mehmet Cadıl Fen Lisesi120426,0968
ANTALYA / KUMLUCA / Havva-Sedat Avcıoğlu Fen Lisesi120436,6578
ANTALYA / KUMLUCA / Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi90384,1209
ANTALYA / MANAVGAT / Namık Karamancı Fen Lisesi120467,2013
ARDAHAN / GÖLE / Nilüfer Göle Sosyal Bilimler Lisesi90300,4721
ARDAHAN / MERKEZ / Ardahan Rekabet Kurumu Fen Lisesi90386,6673
ARTVİN / ARHAVİ / Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi90398,8129
ARTVİN / MERKEZ / Artvin Fen Lisesi90407,5698
ARTVİN / MERKEZ / Artvin Sosyal Bilimler Lisesi60375,039
AYDIN / EFELER / Aydın Fen Lisesi90488,4438
AYDIN / EFELER / Aydın Sosyal Bilimler Lisesi60421,7454
AYDIN / GERMENCİK / Ortaklar Fen Lisesi90458,9642
AYDIN / NAZİLLİ / Nazilli Fen Lisesi90477,8386
AYDIN / NAZİLLİ / Nazilli Sosyal Bilimler Lisesi90403,7388
BALIKESİR / BANDIRMA / Enerjisa Bandırma Fen Lisesi120453,9311
BALIKESİR / EDREMİT / Şehit Mustafa Serin Fen Lisesi120446,2174
BALIKESİR / KARESİ / İstanbulluoğlu Sosyal Bilimler Lisesi120420,0782
BALIKESİR / KARESİ / Şehit Turgut Solak Fen Lisesi150476,0746
BARTIN / MERKEZ / Hasan Sabri ÇAVUŞOĞLU Fen Lisesi90451,8931
BATMAN / MERKEZ / Batman Fen Lisesi120462,8399
BATMAN / MERKEZ / Batman Sosyal Bilimler Lisesi120349,2657
BAYBURT / MERKEZ / Bayburt Fen Lisesi120405,6351
BİLECİK / BOZÜYÜK / Bozüyük Fen Lisesi60447,5664
BİLECİK / MERKEZ / Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi90443,3922
BİNGÖL / MERKEZ / Türkiye Büyük Millet Meclisi Vakfı Bingöl Fen Lisesi90449,0504
BİTLİS / MERKEZ / Hikmet Kiler Fen Lisesi90437,4556
BİTLİS / TATVAN / Sadullah Gencer Sosyal Bilimler Lisesi90366,0171
BİTLİS / TATVAN / Tatvan Fen Lisesi90423,7523
BOLU / GEREDE / Gerede Fen Lisesi90425,5199
BOLU / MERKEZ / Bolu Fen Lisesi120452,2288
BOLU / MERKEZ / Bolu Sosyal Bilimler Lisesi60406,4914
BURDUR / BUCAK / Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi60457,2486
BURDUR / GÖLHİSAR / Gölhisar Fen Lisesi90421,3937
BURDUR / KARAMANLI / Hakan Sevim Fen Lisesi60414,2242
BURDUR / MERKEZ / Ercan Akın Fen Lisesi90461,846
BURDUR / MERKEZ / Mehmet Uzal Sosyal Bilimler Lisesi90394,676
BURSA / İNEGÖL / Halil İnalcık Sosyal Bilimler Lisesi120385,881
BURSA / İNEGÖL / İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi120457,4794
BURSA / KARACABEY / Karacabey Ulviye Matlı Fen Lisesi90443,9642
BURSA / MUSTAFAKEMALPAŞA / İbrahim Önal Fen Lisesi90439,7778
BURSA / NİLÜFER / Nilüfer İMKB Fen Lisesi120484,7221
BURSA / NİLÜFER / Tofaş Fen Lisesi120489,6175
BURSA / OSMANGAZİ / Ahmet Hamdi Gökbayrak Fen Lisesi90454,1081
BURSA / OSMANGAZİ / BTSO Ali Osman Sönmez Sosyal Bilimler Lisesi90418,6862
ÇANAKKALE / AYVACIK / Ayvacık Fen Lisesi90425,938
ÇANAKKALE / BİGA / Biga İÇDAŞ Fen Lisesi90443,6858
ÇANAKKALE / ÇAN / Çan Fen Lisesi60435,2472
ÇANAKKALE / GELİBOLU / Gelibolu Fen Lisesi60429,3431
ÇANAKKALE / MERKEZ / Çanakkale Fen Lisesi120466,1509
ÇANAKKALE / MERKEZ / Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi90393,9674
ÇANKIRI / MERKEZ / Çankırı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi120435,5402
ÇANKIRI / MERKEZ / Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi90376,9135
ÇORUM / ALACA / Şehit Mehmet Kocakaya Fen Lisesi60395,522
ÇORUM / İSKİLİP / Danışmend Fen Lisesi60385,0723
ÇORUM / KARGI / Kargı Fen Lisesi60378,0129
ÇORUM / MERKEZ / Özejder Sosyal Bilimler Lisesi90394,1845
ÇORUM / MERKEZ / 15 Temmuz Şehitleri Fen Lisesi90469,2815
ÇORUM / OSMANCIK / Ömer Derindere Fen Lisesi60410,7313
ÇORUM / SUNGURLU / Sungurlu Fen Lisesi90405,2184
DENİZLİ / BABADAĞ / Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi120430,4893
DENİZLİ / ÇİVRİL / Şevkiye Özel Fen Lisesi90427,1075
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ / AYDEM Fen lisesi150477,8247
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ / Erbakır Fen Lisesi120486,8924
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ / İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi120428,36
DENİZLİ / PAMUKKALE / Yaşar Kımıl Fen Lisesi150471,0372
DENİZLİ / TAVAS / Özay Gönlüm Fen Lisesi120430,5321
DİYARBAKIR / BAĞLAR / İMKB Fen Lisesi120463,0198
DİYARBAKIR / BİSMİL / Bismil Fen Lisesi120396,6725
DİYARBAKIR / ÇERMİK / Çermik Fen Lisesi120389,0366
DİYARBAKIR / ERGANİ / Ergani Fen Lisesi120409,9525
DİYARBAKIR / SİLVAN / Silvan Sosyal Bilimler Lisesi60325,7938
DİYARBAKIR / SUR / Vali Aydın Arslan Fen Lisesi120462,9804
DİYARBAKIR / YENİŞEHİR / Diyarbakır Sosyal Bilimler Lisesi90365,7958
DİYARBAKIR / YENİŞEHİR / Rekabet Kurumu Cumhuriyet Fen Lisesi120480,1891
DÜZCE / AKÇAKOCA / Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi60378,5748
DÜZCE / MERKEZ / Düzce Fen Lisesi90457,2858
EDİRNE / KEŞAN / Keşan Fen Lisesi60436,7462
EDİRNE / MERKEZ / Edirne Sosyal Bilimler Lisesi90382,7785
EDİRNE / MERKEZ / Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesi90457,0122
EDİRNE / UZUNKÖPRÜ / TEV Orhan Çetin Fen Lisesi60429,6453
ELAZIĞ / MERKEZ / Cemil Meriç Fen Lisesi120457,5868
ELAZIĞ / MERKEZ / Elazığ Ahmet Yesevi Sosyal Bilimler Lisesi120378,7275
ELAZIĞ / MERKEZ / Kaya Karakaya Fen Lisesi120470,2094
ERZİNCAN / MERKEZ / Erzincan IMKB Nevzat Ayaz Fen Lisesi90458,4694
ERZİNCAN / MERKEZ / Erzincan Sosyal Bilimler Lisesi90360,319
ERZİNCAN / REFAHİYE / Refahiye Fen Lisesi90369,5827
ERZURUM / AZİZİYE / Ilıca İMKB Yavuz Selim Sosyal Bilimler Lisesi90388,0863
ERZURUM / OLTU / Oltu Fen Lisesi90404,7661
ERZURUM / PALANDÖKEN / Erzurum İbrahim Hakkı Fen Lisesi120467,8021
ERZURUM / PALANDÖKEN / Erzurum Türk Telekom Nurettin Topçu Sosyal Bilimler Lisesi120405,8308
ERZURUM / YAKUTİYE / Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Fen Lisesi120453,397
ESKİŞEHİR / BEYLİKOVA / Beylikova Fen Lisesi90411,678
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI / Eskişehir Eti Sosyal Bilimler Lisesi120426,4565
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI / Eskişehir Fatih Fen Lisesi120480,4264
ESKİŞEHİR / SİVRİHİSAR / Sivrihisar Fahri Keskin Fen Lisesi90416,966
ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI / Cemal Mümtaz Sosyal Bilimler Lisesi120401,7551
ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI / Şehit Mehmet Şengül Fen Lisesi120461,5519
GAZİANTEP / İSLAHİYE / Borsa İstanbul İslahiye Fen Lisesi150428,2084
GAZİANTEP / NİZİP / Nizip Fen Lisesi150435,4265
GAZİANTEP / NİZİP / Nizip Sosyal Bilimler Lisesi150363,9534
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY / TOBB Fen Lisesi150468,9712
GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL / Abdulkadir Konukoğlu Fen Lisesi150461,6092
GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL / Gaziantep Sabahattin Zaim Sosyal Bilimler Lisesi150387,6187
GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL / Vehbi Dinçerler Fen Lisesi150478,2803
GİRESUN / BULANCAK / Bulancak Fen Lisesi90434,4411
GİRESUN / GÖRELE / Görele Nihat Gürel Fen Lisesi90422,8015
GİRESUN / KEŞAP / Keşap Fen Lisesi90441,8475
GİRESUN / MERKEZ / Giresun Fen Lisesi120456,5991
GİRESUN / MERKEZ / Giresun Sosyal Bilimler Lisesi90394,2007
GİRESUN / ŞEBİNKARAHİSAR / Şebinkarahisar Fen Lisesi60387,2017
GÜMÜŞHANE / MERKEZ / Gümüşhane Türk Telekom Fen Lisesi90416,6094
GÜMÜŞHANE / MERKEZ / Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi60369,8925
GÜMÜŞHANE / ŞİRAN / Şiran Fen Lisesi90366,2517
HAKKARİ / MERKEZ / Hakkari Fen Lisesi120362,4883
HAKKARİ / MERKEZ / Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi90315,3325
HATAY / ANTAKYA / Hatay Fen Lisesi150473,8224
HATAY / ANTAKYA / Karlısu Sosyal Bilimler Lisesi120377,7077
HATAY / DÖRTYOL / Dörtyol Fen Lisesi150454,9483
HATAY / İSKENDERUN / İskenderun Tosçelik Fen Lisesi150470,9798
HATAY / REYHANLI / Yahya Turan Fen Lisesi150407,3161
IĞDIR / MERKEZ / Haydar Aliyev Fen Lisesi120417,7697
IĞDIR / MERKEZ / Mehmet Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi120354,2896
ISPARTA / GÖNEN / Gönen Fen Lisesi90453,6808
ISPARTA / MERKEZ / Isparta Gazi Sosyal Bilimler Lisesi90409,4325
ISPARTA / MERKEZ / Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi120471,6942
ISPARTA / ŞARKIKARAAĞAÇ / Şarkikaraağaç Fen Lisesi90410,7755
ISPARTA / YALVAÇ / Yalvaç Fen Lisesi90431,0525
İSTANBUL / BAĞCILAR / Prof. Dr. Necmettin Erbakan Fen Lisesi180463,2604
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER / Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi120433,0092
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ / Vali Muammer Güler Sosyal Bilimler Lisesi120419,7988
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ / Yaşar Acar Fen Lisesi120482,6639
İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE / Şehit Münir Alkan Fen Lisesi150477,2342
İSTANBUL / FATİH / Çapa Fen Lisesi150492,3944
İSTANBUL / KADIKÖY / İstanbul Atatürk Fen Lisesi150493,3965
İSTANBUL / KARTAL / Yüksel-İlhan Alanyalı Fen Lisesi150470,861
İSTANBUL / MALTEPE / Maltepe Fen Lisesi120461,2737
İSTANBUL / MALTEPE / Şehit İlhan Varank Fen Lisesi150465,6074
İSTANBUL / PENDİK / Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi120452,1065
İSTANBUL / SİLİVRİ / Prof Dr. Fuat Sezgin Fen Lisesi150467,2189
İSTANBUL / ŞİLE / Dr.Vasıf Topçu Fen Lisesi120445,8534
İSTANBUL / ŞİLE / Şile Oya-Ali Osman Keçeci Sosyal Bilimler Lisesi90385,1864
İSTANBUL / ÜSKÜDAR / Validebağ Fen Lisesi150464,3763
İZMİR / BERGAMA / Yusuf Kemalettin Perin Fen Lisesi90449,939
İZMİR / BORNOVA / İzmir Fen Lisesi90494,5702
İZMİR / BUCA / Buca İnci-Özer Tırnaklı Fen Lisesi90486,7926
İZMİR / BUCA / Buca Mehmet Akif Ersoy Sosyal Bilimler Lisesi60422,684
İZMİR / ÇİĞLİ / Çiğli Fen Lisesi150460,0192
İZMİR / MENEMEN / Şehit Ahmet Özsoy Fen Lisesi120446,8388
İZMİR / ÖDEMİŞ / Ödemiş Ayhan Kökmen Fen Lisesi90448,114
İZMİR / TİRE / Tire Belgin Atila Çallıoğlu Fen Lisesi90454,258
İZMİR / TİRE / Tire Öğretmen Melahat Aksoy Sosyal Bilimler Lisesi120395,7244
İZMİR / URLA / İzmir Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi90412,5428
KAHRAMANMARAŞ / AFŞİN / Afşin Fen Lisesi120421,9757
KAHRAMANMARAŞ / ELBİSTAN / Elbistan İMKB Fen Lisesi120447,4477
KAHRAMANMARAŞ / GÖKSUN / Göksun Fen Lisesi120419,5087
KAHRAMANMARAŞ / ONİKİŞUBAT / Kahramanmaraş Fen Lisesi120469,5007
KAHRAMANMARAŞ / ONİKİŞUBAT / Kahramanmaraş Sosyal Bilimler Lisesi120393,8633
KAHRAMANMARAŞ / ONİKİŞUBAT / Kahramanmaraş TOBB Fen Lisesi120470,0355
KAHRAMANMARAŞ / PAZARCIK / Pazarcık Fen Lisesi90408,6362
KARABÜK / MERKEZ / Karabük Mehmet Vergili Fen Lisesi120456,9548
KARAMAN / ERMENEK / Ermenek Uysal-Hasan Kalan Fen Lisesi90420,6467
KARAMAN / MERKEZ / Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler Lisesi120386,9459
KARAMAN / MERKEZ / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi120449,5755
KARS / KAĞIZMAN / Kağızman Fen Lisesi90364,4805
KARS / MERKEZ / Kars Fen Lisesi120422,6452
KASTAMONU / MERKEZ / Kastamonu Fen Lisesi90462,7829
KASTAMONU / MERKEZ / Prof. Dr. Saime İnal Savi Sosyal Bilimler Lisesi60388,023
KASTAMONU / TAŞKÖPRÜ / Taşköprü Fen Lisesi60420,0865
KASTAMONU / TOSYA / Tosya Fen Lisesi60405,65
KAYSERİ / BÜNYAN / Bünyan Fen Lisesi90428,2633
KAYSERİ / DEVELİ / Develi İMKB Fen Lisesi90442,2515
KAYSERİ / KOCASİNAN / Osman Ulubaş Kayseri Fen Lisesi120487,9667
KAYSERİ / KOCASİNAN / Sümer Fen Lisesi120480,4838
KAYSERİ / MELİKGAZİ / Kayseri Kilim Sosyal Bilimler Lisesi90429,2308
KAYSERİ / TALAS / Hidayet Aydoğan Sosyal Bilimler Lisesi90416,4966
KAYSERİ / TOMARZA / Tomarza Fen Lisesi90413,8963
KAYSERİ / YAHYALI / Mustafa Koyuncu Fen Lisesi90420,8042
KAYSERİ / YEŞİLHİSAR / Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi90421,2043
KIRIKKALE / MERKEZ / Kırıkkale Fen Lisesi120463,2031
KIRIKKALE / MERKEZ / Osman Gazi Fen Lisesi120442,7493
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ / Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi90452,6642
KIRKLARELİ / MERKEZ / Kırklareli Fen Lisesi90440,9515
KIRKLARELİ / MERKEZ / Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi90371,0253
KIRŞEHİR / KAMAN / Kaman Fen Lisesi90438,181
KIRŞEHİR / MERKEZ / Kırşehir Sosyal Bilimler Lisesi120392,5756
KIRŞEHİR / MERKEZ / Prof.Dr.İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi120472,6884
KİLİS / MERKEZ / Kilis Mehmet Zelzele Fen Lisesi120434,3001
KİLİS / MERKEZ / Mübeccel-Suphi Yavaşça Sosyal Bilimler Lisesi90357,98
KOCAELİ / ÇAYIROVA / 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi120444,1634
KOCAELİ / DARICA / Darıca Fen Lisesi120446,4262
KOCAELİ / GEBZE / Kanuni Sosyal Bilimler Lisesi120409,2365
KOCAELİ / GEBZE / Yücel Boru Fen Lisesi120463,2222
KOCAELİ / GÖLCÜK / Gölcük Fen Lisesi150454,6425
KOCAELİ / İZMİT / Kocaeli Fen Lisesi120481,7837
KOCAELİ / İZMİT / Muammer Dereli Fen Lisesi120473,5856
KOCAELİ / İZMİT / Şehit Özcan Kan Fen Lisesi150462,5927
KOCAELİ / KARTEPE / Kocaeli Ali Fuat Başgil Sosyal Bilimler Lisesi120414,6033
KOCAELİ / KÖRFEZ / Körfez Fen Lisesi150449,9956
KONYA / AKŞEHİR / Akşehir Hacı Sıddıka Baysal Fen Lisesi90449,1328
KONYA / AKŞEHİR / Akşehir Tarık Buğra Sosyal Bilimler Lisesi120356,0557
KONYA / BEYŞEHİR / Fetullah Bayır Fen Lisesi90439,1929
KONYA / EREĞLİ / Ereğli Fen Lisesi120449,45
KONYA / EREĞLİ / İvriz Sosyal Bilimler Lisesi90374,6302
KONYA / ILGIN / Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi90422,5381
KONYA / KARATAY / Karatay Fen Lisesi120475,9325
KONYA / KARATAY / Konya Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi120416,436
KONYA / MERAM / Konya- Meram Fen Lisesi120485,3791
KONYA / SELÇUKLU / Selçuklu Fen Lisesi150468,3921
KONYA / SEYDİŞEHİR / Şehit Muhsin Kiremitçi Fen Lisesi120433,6016
KÜTAHYA / GEDİZ / Gediz Fen Lisesi90449,3009
KÜTAHYA / MERKEZ / Aysel-Selahattin Erkasap Sosyal Bilimler Lisesi120405,3139
KÜTAHYA / MERKEZ / Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi90471,0372
KÜTAHYA / SİMAV / Simav Fen Lisesi90436,7882
KÜTAHYA / TAVŞANLI / Tavşanlı 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi90454,1779
MALATYA / AKÇADAĞ / Akçadağ Fatih Fen Lisesi120440,1875
MALATYA / ARAPGİR / Kerem Aydınlar Fen Lisesi120416,2901
MALATYA / BATTALGAZİ / Niyazi Mısri Sosyal Bilimler Lisesi150398,2045
MALATYA / DARENDE / Mehmet Emin Ilıcak Fen Lisesi90407,8421
MALATYA / YEŞİLYURT / Malatya Fen Lisesi120481,3628
MALATYA / YEŞİLYURT / Malatya Fethi Gemuhluoğlu Fen Lisesi120472,5691
MANİSA / AKHİSAR / Macide-Ramiz Taşkınlar Fen Lisesi90464,5656
MANİSA / ALAŞEHİR / Alaşehir Fen Lisesi90442,2723
MANİSA / SALİHLİ / Salihli Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler Lisesi120393,3881
MANİSA / SOMA / Soma Borsa İstanbul Fen Lisesi90455,1674
MANİSA / TURGUTLU / Halil Kale Fen Lisesi90474,7173
MANİSA / YUNUSEMRE / Manisa Fen Lisesi90483,3692
MANİSA / YUNUSEMRE / Manisa Sosyal Bilimler Lisesi90419,3389
MANİSA / YUNUSEMRE / Manisa TOBB Bülent Koşmaz Fen Lisesi60470,8676
MARDİN / ARTUKLU / Mardin Fen Lisesi120449,2964
MARDİN / ARTUKLU / Mardin İMKB Sosyal Bilimler Lisesi120356,6315
MARDİN / KIZILTEPE / Kızıltepe Fen Lisesi90426,3371
MARDİN / MİDYAT / Midyat Fen Lisesi150427,2912
MERSİN / AKDENİZ / 75.Yıl Fen Lisesi150451,5778
MERSİN / ANAMUR / Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi120427,2259
MERSİN / ERDEMLİ / Erdemli Borsa İstanbul Fen Lisesi150436,3174
MERSİN / SİLİFKE / Silifke Fen Lisesi120434,0226
MERSİN / TARSUS / Sesim Sarpkaya Fen Lisesi150467,2763
MERSİN / TARSUS / Tarsus Şehit Halil Özdemir Fen Lisesi150444,5752
MERSİN / YENİŞEHİR / Eyüp Aygar Fen Lisesi120486,7926
MERSİN / YENİŞEHİR / Mehmet Akif Ersoy Sosyal Bilimler Lisesi150401,0515
MERSİN / YENİŞEHİR / Yahya Akel Fen Lisesi120478,7574
MUĞLA / FETHİYE / Belediye Fen Lisesi90469,2815
MUĞLA / KÖYCEĞİZ / Köyceğiz Fen Lisesi120453,9372
MUĞLA / MENTEŞE / Menteşe Sosyal Bilimler Lisesi120390,1208
MUĞLA / MENTEŞE / Muğla 75.Yıl Fen Lisesi120464,5839
MUĞLA / MİLAS / Sebahattin Akyüz Fen Lisesi120443,2268
MUŞ / MALAZGİRT / Şehit Arslan Kulaksız Fen Lisesi150377,4089
MUŞ / MERKEZ / Muş Fen Lisesi120433,3079
MUŞ / MERKEZ / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi90370,8254
NEVŞEHİR / MERKEZ / Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi90392,7307
NEVŞEHİR / MERKEZ / Nevşehir H.Avni İncekara Fen Lisesi90458,3497
NEVŞEHİR / ÜRGÜP / Ürgüp Tesan Fen Lisesi90436,368
NİĞDE / BOR / Bor Şehit Ramazan Konuş Fen Lisesi120449,2304
NİĞDE / MERKEZ / Niğde Fen Lisesi120463,5813
ORDU / ALTINORDU / Ordu Fen Lisesi150461,3116
ORDU / AYBASTI / Aybastı Fen Lisesi90386,7753
ORDU / FATSA / Fatsa Fen Lisesi120447,4477
ORDU / GÖLKÖY / Gölköy Fen Lisesi90370,3297
ORDU / PERŞEMBE / Ordu Sosyal Bilimler Lisesi120392,7877
ORDU / ÜNYE / Ünye Mehmet Refik Güven Fen Lisesi120434,8889
OSMANİYE / DÜZİÇİ / Düziçi Fen Lisesi120444,0692
OSMANİYE / KADİRLİ / Şehit Muhammet Mustafa Karabörk Fen Lisesi120459,5984
OSMANİYE / MERKEZ / TOBB Osmaniye Fen Lisesi120475,9325
OSMANİYE / MERKEZ / Tosçelik Sosyal Bilimler Lisesi120402,1892
RİZE / ARDEŞEN / Ardeşen Şehit Ömer Halisdemir Fen Lisesi90414,3824
RİZE / ÇAYELİ / Çayeli Fen Lisesi90426,3412
RİZE / GÜNEYSU / Güneysu Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi90443,4459
RİZE / MERKEZ / Rize Sosyal Bilimler Lisesi90395,7445
RİZE / MERKEZ / Rize Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi90457,9534
RİZE / PAZAR / Pazar Fen Lisesi90403,4609
SAKARYA / ADAPAZARI / Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi90422,4572
SAKARYA / ADAPAZARI / Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi120473,3449
SAKARYA / AKYAZI / Akyazı Eyyup Genç Fen Lisesi120448,1438
SAKARYA / ARİFİYE / Necmettin Erbakan Fen Lisesi120454,0401
SAKARYA / SERDİVAN / 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi120460,1568
SAMSUN / ATAKUM / Samsun Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi120481,8972
SAMSUN / BAFRA / Bafra Fen Lisesi120459,4809
SAMSUN / ÇARŞAMBA / Çarşamba Fen Lisesi120446,2744
SAMSUN / HAVZA / Havza Fen Lisesi120411,8416
SAMSUN / İLKADIM / Aziz Atik Fen Lisesi120473,8621
SAMSUN / İLKADIM / Samsun İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi90423,5409
SAMSUN / KAVAK / Rıdvan Çelikel Fen Lisesi120423,886
SAMSUN / LADİK / Akpınar Fen Lisesi120408,5599
SAMSUN / TERME / Kozluk OMV Fen Lisesi120432,2389
SAMSUN / VEZİRKÖPRÜ / Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi120403,9748
SİİRT / MERKEZ / Siirt Sosyal Bilimler Lisesi120354,2701
SİİRT / MERKEZ / Siirt Türk Telekom Fen Lisesi120442,7362
SİNOP / BOYABAT / Türk Telekom Fen Lisesi90400,5459
SİNOP / MERKEZ / Sinop Fen Lisesi90440,9049
SİVAS / MERKEZ / Prof. Dr. Necati Erşen Sosyal Bilimler Lisesi90405,5084
SİVAS / MERKEZ / Sivas Fen lisesi150464,0886
SİVAS / SUŞEHRİ / Suşehri Fen Lisesi90381,7757
SİVAS / ŞARKIŞLA / İsmet Yılmaz Fen Lisesi90403,833
SİVAS / ZARA / Zara Mehmet Habib Soluk Fen Lisesi90385,7832
ŞANLIURFA / BİRECİK / Türkan Halit Aykılıç Fen Lisesi120410,8883
ŞANLIURFA / CEYLANPINAR / Ceylanpınar Fen Lisesi150363,1885
ŞANLIURFA / HALİLİYE / TOBB Fen Lisesi180440,0156
ŞANLIURFA / KARAKÖPRÜ / Şanlıurfa Fen Lisesi180455,0627
ŞANLIURFA / KARAKÖPRÜ / Şanlıurfa Sosyal Bilimler Lisesi180346,1415
ŞANLIURFA / SİVEREK / Prof. Dr. Abdulkadir Karahan Fen Lisesi150404,1844
ŞANLIURFA / SURUÇ / Suruç Fen Lisesi150373,9193
ŞANLIURFA / VİRANŞEHİR / Viranşehir Fen Lisesi120401,2294
ŞIRNAK / CİZRE / Cizre Fen Lisesi120409,4791
ŞIRNAK / MERKEZ / Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi60321,5892
ŞIRNAK / MERKEZ / Şükrü Geliş Fen Lisesi120385,072
TEKİRDAĞ / ÇERKEZKÖY / Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi120442,6842
TEKİRDAĞ / ÇORLU / Çorlu İMKB Fen Lisesi120457,6259
TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA / Ebru Nayim Fen Lisesi120474,3365
TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA / Tekirdağ Belediyesi Sosyal Bilimler Lisesi120397,5018
TOKAT / ERBAA / Yılmaz Kayalar Fen Lisesi90423,6968
TOKAT / MERKEZ / Tokat Merkez İMKB Sosyal Bilimler Lisesi90397,7948
TOKAT / MERKEZ / Tokat Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi90472,6933
TOKAT / NİKSAR / Niksar Prof. Dr. Mustafa Erol Turaçlı Fen Lisesi60419,514
TOKAT / REŞADİYE / Reşadiye Borsa İstanbul Fen Lisesi90383,3564
TOKAT / TURHAL / Turhal Şeker Fen Lisesi90409,9727
TOKAT / ZİLE / Zile Fen Lisesi90432,7676
TRABZON / AKÇAABAT / Akçaabat Fen Lisesi90467,2013
TRABZON / BEŞİKDÜZÜ / Beşikdüzü İMKB Fen Lisesi90440,7863
TRABZON / OF / Solaklı Fen Lisesi90425,0686
TRABZON / ORTAHİSAR / Trabzon Merkez Fen Lisesi120481,3628
TRABZON / ORTAHİSAR / Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi90417,5655
TRABZON / VAKFIKEBİR / Vakfıkebir Fen Lisesi90431,6992
TRABZON / YOMRA / Trabzon Yomra Fen Lisesi90472,8859
TUNCELİ / MERKEZ / Tunceli Türk Telekom Fen Lisesi60416,7241
UŞAK / MERKEZ / Uşak Fen Lisesi150462,9665
UŞAK / SİVASLI / Dursun Yalım Fen Lisesi90423,5722
VAN / EDREMİT / Van Türk Telekom Fen Lisesi150456,8969
VAN / ERCİŞ / Erciş Fen Lisesi150420,4909
VAN / ERCİŞ / Erciş Sosyal Bilimler Lisesi90382,4685
VAN / İPEKYOLU / İpekyolu İMKB Fen Lisesi150449,4616
VAN / MURADİYE / Muradiye Alpaslan Fen Lisesi150398,9335
VAN / TUŞBA / Tuşba Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi150436,2467
YALOVA / MERKEZ / Yalova Necmettin Erbakan Sosyal Bilimler Lisesi90399,534
YALOVA / MERKEZ / Yalova-Termal Fen Lisesi90459,7503
YOZGAT / AKDAĞMADENİ / Kazım Karabekir Fen Lisesi90388,0253
YOZGAT / ÇEKEREK / Osman Durmaz Fen Lisesi90374,6032
YOZGAT / MERKEZ / Erdoğan Akdağ Fen Lisesi120428,8277
YOZGAT / MERKEZ / Yozgat Şehitler Fen Lisesi120451,1688
YOZGAT / SORGUN / Mevlüde-Ahmet Doğanay Fen Lisesi90412,3802
YOZGAT / YERKÖY / Yerköy Şehit İdris Aydoğdu Fen Lisesi90397,9203
ZONGULDAK / ÇAYCUMA / Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Fen Lisesi90412,1875
ZONGULDAK / DEVREK / Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi90411,3736
ZONGULDAK / EREĞLİ / İbrahim-Süheyla İzmirli Fen Lisesi90455,6909
ZONGULDAK / MERKEZ / Zonguldak Fen Lisesi120445,9763

Özkan Emiroğlu

1997 yılında Psikolojik Danışman olarak göreve başladım. 2002 yıllarında AktuelPDR (PDR alanında) ile başladığım forum ve blog yazarlığını aynı heyecanla devam ettirmeye çalışıyorum. Meslektaşlarıma bu konuda kendi çapımda destek ve yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana. Meslektaşlarım bizi; Facebook, {TWİTTER} ve instagram hesaplarından takip edebilir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir