2019 2020 Fen ve Sosyal Bilimler Taban Puanları

Buradaki taban puanları 22 Temmuz 2019 itibariyle açıklanan sonuçlara göre oluşan taban puanlarıdır.

Okul AdıKontenjanı22 TEMMUZ 2019 TARİHLİ Taban Puanlar
ADANA / CEYHAN / Ceyhan Ticaret Borsası Sosyal Bilimler Lisesi90374,8088
ADANA / CEYHAN / Eczacı Bahattin-Sevinç Erdinç Fen Lisesi120450,7492
ADANA / KOZAN / Kozan Fen Lisesi120454,9003
ADANA / SARIÇAM / Bahtiyar Vahabzade Sosyal Bilimler Lisesi150389,9037
ADANA / SEYHAN / Adana Fen Lisesi120487,9667
ADANA / SEYHAN / Seyhan İMKB Fen Lisesi120476,5431
ADIYAMAN / BESNİ / Mehmet Akif Ersoy Fen Lisesi120411,3736
ADIYAMAN / GÖLBAŞI / Gölbaşı Fen Lisesi120421,4509
ADIYAMAN / KAHTA / Kahta Borsa İstanbul Fen Lisesi120410,7972
ADIYAMAN / MERKEZ / Adıyaman Fen Lisesi120467,7926
AFYONKARAHİSAR / BOLVADİN / Ayfer-Ceylan EMET Fen Lisesi90423,5854
AFYONKARAHİSAR / BOLVADİN / Raziye Sultan-Yusuf Kayabaşı Sosyal Bilimler Lisesi90360,2009
AFYONKARAHİSAR / DİNAR / Dinar Fen Lisesi90419,8124
AFYONKARAHİSAR / MERKEZ / Süleyman Demirel Fen Lisesi150466,5619
AFYONKARAHİSAR / MERKEZ / TOKİ Sosyal Bilimler Lisesi120393,0914
AFYONKARAHİSAR / SANDIKLI / Sandıklı Türk Telekom Fen Lisesi90420,7218
AĞRI / MERKEZ / Ağrı Hüseyin Celal Yardımcı Fen Lisesi120414,7937
AĞRI / MERKEZ / Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi120351,1322
AĞRI / PATNOS / Patnos Selahaddin Eyyubi Fen Lisesi120391,9511
AKSARAY / MERKEZ / Abdülhamid Han Fen Lisesi90458,0017
AKSARAY / MERKEZ / Ahmet Cevdet Paşa Sosyal Bilimler Lisesi90414,5057
AKSARAY / MERKEZ / Aksaray Şehit Pilot Hamza Gümüşsoy Fen Lisesi90469,0892
AKSARAY / ORTAKÖY / Şehit Nurullah Sabırer Fen Lisesi90409,9039
AMASYA / MERKEZ / Amasya Sosyal Bilimler Lisesi90398,564
AMASYA / MERKEZ / Macit Zeren Fen Lisesi90465,7341
AMASYA / MERZİFON / Merzifon Fen Lisesi90453,6483
AMASYA / SULUOVA / Şehit Hüseyin Kavaklı Fen Lisesi90434,7837
ANKARA / ALTINDAĞ / Sabahattin Zaim Sosyal Bilimler Lisesi120396,6473
ANKARA / BEYPAZARI / Hatice-Cemil Ercan Fen Lisesi120411,9744
ANKARA / ÇANKAYA / Ankara Fen Lisesi120495,1046
ANKARA / ÇANKAYA / Ankara Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi120420,9754
ANKARA / ÇANKAYA / Cumhuriyet Fen Lisesi150474,7593
ANKARA / ÇANKAYA / Hasan Ali Yücel Sosyal Bilimler Lisesi150411,1905
ANKARA / ÇUBUK / Meliha Hasanali Bostan Çubuk Fen Lisesi150431,1578
ANKARA / ELMADAĞ / Hasanoğlan Atatürk Fen Lisesi150427,5891
ANKARA / ETİMESGUT / Özkent Akbilek Fen Lisesi150470,763
ANKARA / GÜDÜL / Hasan Hüseyin Akdede Fen Lisesi90389,2668
ANKARA / KAHRAMANKAZAN / Mustafa Hakan Güvençer Fen Lisesi150437,0171
ANKARA / KALECİK / Mehmet Doğan Fen Lisesi120416,8034
ANKARA / KEÇİÖREN / Keçiören Sosyal Bilimler Lisesi180413,2699
ANKARA / KEÇİÖREN / Keçiören Vatansever Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın Fen Lisesi180468,209
ANKARA / NALLIHAN / Bilal Güngör Fen Lisesi120387,3516
ANKARA / POLATLI / Polatlı TOBB Fen Lisesi150435,0016
ANKARA / PURSAKLAR / Ankara Pursaklar Fen Lisesi120483,7102
ANKARA / ŞEREFLİKOÇHİSAR / Yavuz Sultan Selim Fen Lisesi150407,7212
ANTALYA / AKSU / Aksu Fen Lisesi150454,5851
ANTALYA / ALANYA / Hüseyin Girenes Fen Lisesi120461,2636
ANTALYA / ALANYA / Türkler İMKB Sosyal Bilimler Lisesi120378,0578
ANTALYA / DÖŞEMEALTI / Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lisesi120403,3422
ANTALYA / DÖŞEMEALTI / Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi120484,1872
ANTALYA / ELMALI / İbrahim Bedrettin Elmalı Fen Lisesi120417,3953
ANTALYA / GAZİPAŞA / Gazipaşa Fen Lisesi120437,4214
ANTALYA / KAŞ / Turan Erdoğan Yılmaz Fen Lisesi120426,2227
ANTALYA / KEMER / Göynük Fen Lisesi120444,5708
ANTALYA / KEPEZ / Antalya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi150458,4867
ANTALYA / KEPEZ / Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi120396,3673
ANTALYA / KORKUTELİ / Fatma Mehmet Cadıl Fen Lisesi120426,0968
ANTALYA / KUMLUCA / Havva-Sedat Avcıoğlu Fen Lisesi120436,6578
ANTALYA / KUMLUCA / Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi90384,1209
ANTALYA / MANAVGAT / Namık Karamancı Fen Lisesi120467,2013
ARDAHAN / GÖLE / Nilüfer Göle Sosyal Bilimler Lisesi90300,4721
ARDAHAN / MERKEZ / Ardahan Rekabet Kurumu Fen Lisesi90386,6673
ARTVİN / ARHAVİ / Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi90398,8129
ARTVİN / MERKEZ / Artvin Fen Lisesi90407,5698
ARTVİN / MERKEZ / Artvin Sosyal Bilimler Lisesi60375,039
AYDIN / EFELER / Aydın Fen Lisesi90488,4438
AYDIN / EFELER / Aydın Sosyal Bilimler Lisesi60421,7454
AYDIN / GERMENCİK / Ortaklar Fen Lisesi90458,9642
AYDIN / NAZİLLİ / Nazilli Fen Lisesi90477,8386
AYDIN / NAZİLLİ / Nazilli Sosyal Bilimler Lisesi90403,7388
BALIKESİR / BANDIRMA / Enerjisa Bandırma Fen Lisesi120453,9311
BALIKESİR / EDREMİT / Şehit Mustafa Serin Fen Lisesi120446,2174
BALIKESİR / KARESİ / İstanbulluoğlu Sosyal Bilimler Lisesi120420,0782
BALIKESİR / KARESİ / Şehit Turgut Solak Fen Lisesi150476,0746
BARTIN / MERKEZ / Hasan Sabri ÇAVUŞOĞLU Fen Lisesi90451,8931
BATMAN / MERKEZ / Batman Fen Lisesi120462,8399
BATMAN / MERKEZ / Batman Sosyal Bilimler Lisesi120349,2657
BAYBURT / MERKEZ / Bayburt Fen Lisesi120405,6351
BİLECİK / BOZÜYÜK / Bozüyük Fen Lisesi60447,5664
BİLECİK / MERKEZ / Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi90443,3922
BİNGÖL / MERKEZ / Türkiye Büyük Millet Meclisi Vakfı Bingöl Fen Lisesi90449,0504
BİTLİS / MERKEZ / Hikmet Kiler Fen Lisesi90437,4556
BİTLİS / TATVAN / Sadullah Gencer Sosyal Bilimler Lisesi90366,0171
BİTLİS / TATVAN / Tatvan Fen Lisesi90423,7523
BOLU / GEREDE / Gerede Fen Lisesi90425,5199
BOLU / MERKEZ / Bolu Fen Lisesi120452,2288
BOLU / MERKEZ / Bolu Sosyal Bilimler Lisesi60406,4914
BURDUR / BUCAK / Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi60457,2486
BURDUR / GÖLHİSAR / Gölhisar Fen Lisesi90421,3937
BURDUR / KARAMANLI / Hakan Sevim Fen Lisesi60414,2242
BURDUR / MERKEZ / Ercan Akın Fen Lisesi90461,846
BURDUR / MERKEZ / Mehmet Uzal Sosyal Bilimler Lisesi90394,676
BURSA / İNEGÖL / Halil İnalcık Sosyal Bilimler Lisesi120385,881
BURSA / İNEGÖL / İnegöl Mediha-Hayri Çelik Fen Lisesi120457,4794
BURSA / KARACABEY / Karacabey Ulviye Matlı Fen Lisesi90443,9642
BURSA / MUSTAFAKEMALPAŞA / İbrahim Önal Fen Lisesi90439,7778
BURSA / NİLÜFER / Nilüfer İMKB Fen Lisesi120484,7221
BURSA / NİLÜFER / Tofaş Fen Lisesi120489,6175
BURSA / OSMANGAZİ / Ahmet Hamdi Gökbayrak Fen Lisesi90454,1081
BURSA / OSMANGAZİ / BTSO Ali Osman Sönmez Sosyal Bilimler Lisesi90418,6862
ÇANAKKALE / AYVACIK / Ayvacık Fen Lisesi90425,938
ÇANAKKALE / BİGA / Biga İÇDAŞ Fen Lisesi90443,6858
ÇANAKKALE / ÇAN / Çan Fen Lisesi60435,2472
ÇANAKKALE / GELİBOLU / Gelibolu Fen Lisesi60429,3431
ÇANAKKALE / MERKEZ / Çanakkale Fen Lisesi120466,1509
ÇANAKKALE / MERKEZ / Çanakkale Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi90393,9674
ÇANKIRI / MERKEZ / Çankırı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi120435,5402
ÇANKIRI / MERKEZ / Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi90376,9135
ÇORUM / ALACA / Şehit Mehmet Kocakaya Fen Lisesi60395,522
ÇORUM / İSKİLİP / Danışmend Fen Lisesi60385,0723
ÇORUM / KARGI / Kargı Fen Lisesi60378,0129
ÇORUM / MERKEZ / Özejder Sosyal Bilimler Lisesi90394,1845
ÇORUM / MERKEZ / 15 Temmuz Şehitleri Fen Lisesi90469,2815
ÇORUM / OSMANCIK / Ömer Derindere Fen Lisesi60410,7313
ÇORUM / SUNGURLU / Sungurlu Fen Lisesi90405,2184
DENİZLİ / BABADAĞ / Ahmet Nazif Zorlu Fen Lisesi120430,4893
DENİZLİ / ÇİVRİL / Şevkiye Özel Fen Lisesi90427,1075
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ / AYDEM Fen lisesi150477,8247
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ / Erbakır Fen Lisesi120486,8924
DENİZLİ / MERKEZEFENDİ / İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi120428,36
DENİZLİ / PAMUKKALE / Yaşar Kımıl Fen Lisesi150471,0372
DENİZLİ / TAVAS / Özay Gönlüm Fen Lisesi120430,5321
DİYARBAKIR / BAĞLAR / İMKB Fen Lisesi120463,0198
DİYARBAKIR / BİSMİL / Bismil Fen Lisesi120396,6725
DİYARBAKIR / ÇERMİK / Çermik Fen Lisesi120389,0366
DİYARBAKIR / ERGANİ / Ergani Fen Lisesi120409,9525
DİYARBAKIR / SİLVAN / Silvan Sosyal Bilimler Lisesi60325,7938
DİYARBAKIR / SUR / Vali Aydın Arslan Fen Lisesi120462,9804
DİYARBAKIR / YENİŞEHİR / Diyarbakır Sosyal Bilimler Lisesi90365,7958
DİYARBAKIR / YENİŞEHİR / Rekabet Kurumu Cumhuriyet Fen Lisesi120480,1891
DÜZCE / AKÇAKOCA / Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi60378,5748
DÜZCE / MERKEZ / Düzce Fen Lisesi90457,2858
EDİRNE / KEŞAN / Keşan Fen Lisesi60436,7462
EDİRNE / MERKEZ / Edirne Sosyal Bilimler Lisesi90382,7785
EDİRNE / MERKEZ / Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesi90457,0122
EDİRNE / UZUNKÖPRÜ / TEV Orhan Çetin Fen Lisesi60429,6453
ELAZIĞ / MERKEZ / Cemil Meriç Fen Lisesi120457,5868
ELAZIĞ / MERKEZ / Elazığ Ahmet Yesevi Sosyal Bilimler Lisesi120378,7275
ELAZIĞ / MERKEZ / Kaya Karakaya Fen Lisesi120470,2094
ERZİNCAN / MERKEZ / Erzincan IMKB Nevzat Ayaz Fen Lisesi90458,4694
ERZİNCAN / MERKEZ / Erzincan Sosyal Bilimler Lisesi90360,319
ERZİNCAN / REFAHİYE / Refahiye Fen Lisesi90369,5827
ERZURUM / AZİZİYE / Ilıca İMKB Yavuz Selim Sosyal Bilimler Lisesi90388,0863
ERZURUM / OLTU / Oltu Fen Lisesi90404,7661
ERZURUM / PALANDÖKEN / Erzurum İbrahim Hakkı Fen Lisesi120467,8021
ERZURUM / PALANDÖKEN / Erzurum Türk Telekom Nurettin Topçu Sosyal Bilimler Lisesi120405,8308
ERZURUM / YAKUTİYE / Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Fen Lisesi120453,397
ESKİŞEHİR / BEYLİKOVA / Beylikova Fen Lisesi90411,678
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI / Eskişehir Eti Sosyal Bilimler Lisesi120426,4565
ESKİŞEHİR / ODUNPAZARI / Eskişehir Fatih Fen Lisesi120480,4264
ESKİŞEHİR / SİVRİHİSAR / Sivrihisar Fahri Keskin Fen Lisesi90416,966
ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI / Cemal Mümtaz Sosyal Bilimler Lisesi120401,7551
ESKİŞEHİR / TEPEBAŞI / Şehit Mehmet Şengül Fen Lisesi120461,5519
GAZİANTEP / İSLAHİYE / Borsa İstanbul İslahiye Fen Lisesi150428,2084
GAZİANTEP / NİZİP / Nizip Fen Lisesi150435,4265
GAZİANTEP / NİZİP / Nizip Sosyal Bilimler Lisesi150363,9534
GAZİANTEP / ŞAHİNBEY / TOBB Fen Lisesi150468,9712
GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL / Abdulkadir Konukoğlu Fen Lisesi150461,6092
GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL / Gaziantep Sabahattin Zaim Sosyal Bilimler Lisesi150387,6187
GAZİANTEP / ŞEHİTKAMİL / Vehbi Dinçerler Fen Lisesi150478,2803
GİRESUN / BULANCAK / Bulancak Fen Lisesi90434,4411
GİRESUN / GÖRELE / Görele Nihat Gürel Fen Lisesi90422,8015
GİRESUN / KEŞAP / Keşap Fen Lisesi90441,8475
GİRESUN / MERKEZ / Giresun Fen Lisesi120456,5991
GİRESUN / MERKEZ / Giresun Sosyal Bilimler Lisesi90394,2007
GİRESUN / ŞEBİNKARAHİSAR / Şebinkarahisar Fen Lisesi60387,2017
GÜMÜŞHANE / MERKEZ / Gümüşhane Türk Telekom Fen Lisesi90416,6094
GÜMÜŞHANE / MERKEZ / Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi60369,8925
GÜMÜŞHANE / ŞİRAN / Şiran Fen Lisesi90366,2517
HAKKARİ / MERKEZ / Hakkari Fen Lisesi120362,4883
HAKKARİ / MERKEZ / Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi90315,3325
HATAY / ANTAKYA / Hatay Fen Lisesi150473,8224
HATAY / ANTAKYA / Karlısu Sosyal Bilimler Lisesi120377,7077
HATAY / DÖRTYOL / Dörtyol Fen Lisesi150454,9483
HATAY / İSKENDERUN / İskenderun Tosçelik Fen Lisesi150470,9798
HATAY / REYHANLI / Yahya Turan Fen Lisesi150407,3161
IĞDIR / MERKEZ / Haydar Aliyev Fen Lisesi120417,7697
IĞDIR / MERKEZ / Mehmet Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi120354,2896
ISPARTA / GÖNEN / Gönen Fen Lisesi90453,6808
ISPARTA / MERKEZ / Isparta Gazi Sosyal Bilimler Lisesi90409,4325
ISPARTA / MERKEZ / Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi120471,6942
ISPARTA / ŞARKIKARAAĞAÇ / Şarkikaraağaç Fen Lisesi90410,7755
ISPARTA / YALVAÇ / Yalvaç Fen Lisesi90431,0525
İSTANBUL / BAĞCILAR / Prof. Dr. Necmettin Erbakan Fen Lisesi180463,2604
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER / Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi120433,0092
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ / Vali Muammer Güler Sosyal Bilimler Lisesi120419,7988
İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ / Yaşar Acar Fen Lisesi120482,6639
İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE / Şehit Münir Alkan Fen Lisesi150477,2342
İSTANBUL / FATİH / Çapa Fen Lisesi150492,3944
İSTANBUL / KADIKÖY / İstanbul Atatürk Fen Lisesi150493,3965
İSTANBUL / KARTAL / Yüksel-İlhan Alanyalı Fen Lisesi150470,861
İSTANBUL / MALTEPE / Maltepe Fen Lisesi120461,2737
İSTANBUL / MALTEPE / Şehit İlhan Varank Fen Lisesi150465,6074
İSTANBUL / PENDİK / Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi120452,1065
İSTANBUL / SİLİVRİ / Prof Dr. Fuat Sezgin Fen Lisesi150467,2189
İSTANBUL / ŞİLE / Dr.Vasıf Topçu Fen Lisesi120445,8534
İSTANBUL / ŞİLE / Şile Oya-Ali Osman Keçeci Sosyal Bilimler Lisesi90385,1864
İSTANBUL / ÜSKÜDAR / Validebağ Fen Lisesi150464,3763
İZMİR / BERGAMA / Yusuf Kemalettin Perin Fen Lisesi90449,939
İZMİR / BORNOVA / İzmir Fen Lisesi90494,5702
İZMİR / BUCA / Buca İnci-Özer Tırnaklı Fen Lisesi90486,7926
İZMİR / BUCA / Buca Mehmet Akif Ersoy Sosyal Bilimler Lisesi60422,684
İZMİR / ÇİĞLİ / Çiğli Fen Lisesi150460,0192
İZMİR / MENEMEN / Şehit Ahmet Özsoy Fen Lisesi120446,8388
İZMİR / ÖDEMİŞ / Ödemiş Ayhan Kökmen Fen Lisesi90448,114
İZMİR / TİRE / Tire Belgin Atila Çallıoğlu Fen Lisesi90454,258
İZMİR / TİRE / Tire Öğretmen Melahat Aksoy Sosyal Bilimler Lisesi120395,7244
İZMİR / URLA / İzmir Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi90412,5428
KAHRAMANMARAŞ / AFŞİN / Afşin Fen Lisesi120421,9757
KAHRAMANMARAŞ / ELBİSTAN / Elbistan İMKB Fen Lisesi120447,4477
KAHRAMANMARAŞ / GÖKSUN / Göksun Fen Lisesi120419,5087
KAHRAMANMARAŞ / ONİKİŞUBAT / Kahramanmaraş Fen Lisesi120469,5007
KAHRAMANMARAŞ / ONİKİŞUBAT / Kahramanmaraş Sosyal Bilimler Lisesi120393,8633
KAHRAMANMARAŞ / ONİKİŞUBAT / Kahramanmaraş TOBB Fen Lisesi120470,0355
KAHRAMANMARAŞ / PAZARCIK / Pazarcık Fen Lisesi90408,6362
KARABÜK / MERKEZ / Karabük Mehmet Vergili Fen Lisesi120456,9548
KARAMAN / ERMENEK / Ermenek Uysal-Hasan Kalan Fen Lisesi90420,6467
KARAMAN / MERKEZ / Karaman Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler Lisesi120386,9459
KARAMAN / MERKEZ / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi120449,5755
KARS / KAĞIZMAN / Kağızman Fen Lisesi90364,4805
KARS / MERKEZ / Kars Fen Lisesi120422,6452
KASTAMONU / MERKEZ / Kastamonu Fen Lisesi90462,7829
KASTAMONU / MERKEZ / Prof. Dr. Saime İnal Savi Sosyal Bilimler Lisesi60388,023
KASTAMONU / TAŞKÖPRÜ / Taşköprü Fen Lisesi60420,0865
KASTAMONU / TOSYA / Tosya Fen Lisesi60405,65
KAYSERİ / BÜNYAN / Bünyan Fen Lisesi90428,2633
KAYSERİ / DEVELİ / Develi İMKB Fen Lisesi90442,2515
KAYSERİ / KOCASİNAN / Osman Ulubaş Kayseri Fen Lisesi120487,9667
KAYSERİ / KOCASİNAN / Sümer Fen Lisesi120480,4838
KAYSERİ / MELİKGAZİ / Kayseri Kilim Sosyal Bilimler Lisesi90429,2308
KAYSERİ / TALAS / Hidayet Aydoğan Sosyal Bilimler Lisesi90416,4966
KAYSERİ / TOMARZA / Tomarza Fen Lisesi90413,8963
KAYSERİ / YAHYALI / Mustafa Koyuncu Fen Lisesi90420,8042
KAYSERİ / YEŞİLHİSAR / Şehit Kübra Doğanay Fen Lisesi90421,2043
KIRIKKALE / MERKEZ / Kırıkkale Fen Lisesi120463,2031
KIRIKKALE / MERKEZ / Osman Gazi Fen Lisesi120442,7493
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ / Lüleburgaz Ramazan Yaman Fen Lisesi90452,6642
KIRKLARELİ / MERKEZ / Kırklareli Fen Lisesi90440,9515
KIRKLARELİ / MERKEZ / Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi90371,0253
KIRŞEHİR / KAMAN / Kaman Fen Lisesi90438,181
KIRŞEHİR / MERKEZ / Kırşehir Sosyal Bilimler Lisesi120392,5756
KIRŞEHİR / MERKEZ / Prof.Dr.İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi120472,6884
KİLİS / MERKEZ / Kilis Mehmet Zelzele Fen Lisesi120434,3001
KİLİS / MERKEZ / Mübeccel-Suphi Yavaşça Sosyal Bilimler Lisesi90357,98
KOCAELİ / ÇAYIROVA / 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi120444,1634
KOCAELİ / DARICA / Darıca Fen Lisesi120446,4262
KOCAELİ / GEBZE / Kanuni Sosyal Bilimler Lisesi120409,2365
KOCAELİ / GEBZE / Yücel Boru Fen Lisesi120463,2222
KOCAELİ / GÖLCÜK / Gölcük Fen Lisesi150454,6425
KOCAELİ / İZMİT / Kocaeli Fen Lisesi120481,7837
KOCAELİ / İZMİT / Muammer Dereli Fen Lisesi120473,5856
KOCAELİ / İZMİT / Şehit Özcan Kan Fen Lisesi150462,5927
KOCAELİ / KARTEPE / Kocaeli Ali Fuat Başgil Sosyal Bilimler Lisesi120414,6033
KOCAELİ / KÖRFEZ / Körfez Fen Lisesi150449,9956
KONYA / AKŞEHİR / Akşehir Hacı Sıddıka Baysal Fen Lisesi90449,1328
KONYA / AKŞEHİR / Akşehir Tarık Buğra Sosyal Bilimler Lisesi120356,0557
KONYA / BEYŞEHİR / Fetullah Bayır Fen Lisesi90439,1929
KONYA / EREĞLİ / Ereğli Fen Lisesi120449,45
KONYA / EREĞLİ / İvriz Sosyal Bilimler Lisesi90374,6302
KONYA / ILGIN / Ilgın Ticaret Borsası Fen Lisesi90422,5381
KONYA / KARATAY / Karatay Fen Lisesi120475,9325
KONYA / KARATAY / Konya Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi120416,436
KONYA / MERAM / Konya- Meram Fen Lisesi120485,3791
KONYA / SELÇUKLU / Selçuklu Fen Lisesi150468,3921
KONYA / SEYDİŞEHİR / Şehit Muhsin Kiremitçi Fen Lisesi120433,6016
KÜTAHYA / GEDİZ / Gediz Fen Lisesi90449,3009
KÜTAHYA / MERKEZ / Aysel-Selahattin Erkasap Sosyal Bilimler Lisesi120405,3139
KÜTAHYA / MERKEZ / Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi90471,0372
KÜTAHYA / SİMAV / Simav Fen Lisesi90436,7882
KÜTAHYA / TAVŞANLI / Tavşanlı 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi90454,1779
MALATYA / AKÇADAĞ / Akçadağ Fatih Fen Lisesi120440,1875
MALATYA / ARAPGİR / Kerem Aydınlar Fen Lisesi120416,2901
MALATYA / BATTALGAZİ / Niyazi Mısri Sosyal Bilimler Lisesi150398,2045
MALATYA / DARENDE / Mehmet Emin Ilıcak Fen Lisesi90407,8421
MALATYA / YEŞİLYURT / Malatya Fen Lisesi120481,3628
MALATYA / YEŞİLYURT / Malatya Fethi Gemuhluoğlu Fen Lisesi120472,5691
MANİSA / AKHİSAR / Macide-Ramiz Taşkınlar Fen Lisesi90464,5656
MANİSA / ALAŞEHİR / Alaşehir Fen Lisesi90442,2723
MANİSA / SALİHLİ / Salihli Necip Fazıl Kısakürek Sosyal Bilimler Lisesi120393,3881
MANİSA / SOMA / Soma Borsa İstanbul Fen Lisesi90455,1674
MANİSA / TURGUTLU / Halil Kale Fen Lisesi90474,7173
MANİSA / YUNUSEMRE / Manisa Fen Lisesi90483,3692
MANİSA / YUNUSEMRE / Manisa Sosyal Bilimler Lisesi90419,3389
MANİSA / YUNUSEMRE / Manisa TOBB Bülent Koşmaz Fen Lisesi60470,8676
MARDİN / ARTUKLU / Mardin Fen Lisesi120449,2964
MARDİN / ARTUKLU / Mardin İMKB Sosyal Bilimler Lisesi120356,6315
MARDİN / KIZILTEPE / Kızıltepe Fen Lisesi90426,3371
MARDİN / MİDYAT / Midyat Fen Lisesi150427,2912
MERSİN / AKDENİZ / 75.Yıl Fen Lisesi150451,5778
MERSİN / ANAMUR / Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi120427,2259
MERSİN / ERDEMLİ / Erdemli Borsa İstanbul Fen Lisesi150436,3174
MERSİN / SİLİFKE / Silifke Fen Lisesi120434,0226
MERSİN / TARSUS / Sesim Sarpkaya Fen Lisesi150467,2763
MERSİN / TARSUS / Tarsus Şehit Halil Özdemir Fen Lisesi150444,5752
MERSİN / YENİŞEHİR / Eyüp Aygar Fen Lisesi120486,7926
MERSİN / YENİŞEHİR / Mehmet Akif Ersoy Sosyal Bilimler Lisesi150401,0515
MERSİN / YENİŞEHİR / Yahya Akel Fen Lisesi120478,7574
MUĞLA / FETHİYE / Belediye Fen Lisesi90469,2815
MUĞLA / KÖYCEĞİZ / Köyceğiz Fen Lisesi120453,9372
MUĞLA / MENTEŞE / Menteşe Sosyal Bilimler Lisesi120390,1208
MUĞLA / MENTEŞE / Muğla 75.Yıl Fen Lisesi120464,5839
MUĞLA / MİLAS / Sebahattin Akyüz Fen Lisesi120443,2268
MUŞ / MALAZGİRT / Şehit Arslan Kulaksız Fen Lisesi150377,4089
MUŞ / MERKEZ / Muş Fen Lisesi120433,3079
MUŞ / MERKEZ / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Bilimler Lisesi90370,8254
NEVŞEHİR / MERKEZ / Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi90392,7307
NEVŞEHİR / MERKEZ / Nevşehir H.Avni İncekara Fen Lisesi90458,3497
NEVŞEHİR / ÜRGÜP / Ürgüp Tesan Fen Lisesi90436,368
NİĞDE / BOR / Bor Şehit Ramazan Konuş Fen Lisesi120449,2304
NİĞDE / MERKEZ / Niğde Fen Lisesi120463,5813
ORDU / ALTINORDU / Ordu Fen Lisesi150461,3116
ORDU / AYBASTI / Aybastı Fen Lisesi90386,7753
ORDU / FATSA / Fatsa Fen Lisesi120447,4477
ORDU / GÖLKÖY / Gölköy Fen Lisesi90370,3297
ORDU / PERŞEMBE / Ordu Sosyal Bilimler Lisesi120392,7877
ORDU / ÜNYE / Ünye Mehmet Refik Güven Fen Lisesi120434,8889
OSMANİYE / DÜZİÇİ / Düziçi Fen Lisesi120444,0692
OSMANİYE / KADİRLİ / Şehit Muhammet Mustafa Karabörk Fen Lisesi120459,5984
OSMANİYE / MERKEZ / TOBB Osmaniye Fen Lisesi120475,9325
OSMANİYE / MERKEZ / Tosçelik Sosyal Bilimler Lisesi120402,1892
RİZE / ARDEŞEN / Ardeşen Şehit Ömer Halisdemir Fen Lisesi90414,3824
RİZE / ÇAYELİ / Çayeli Fen Lisesi90426,3412
RİZE / GÜNEYSU / Güneysu Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi90443,4459
RİZE / MERKEZ / Rize Sosyal Bilimler Lisesi90395,7445
RİZE / MERKEZ / Rize Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi90457,9534
RİZE / PAZAR / Pazar Fen Lisesi90403,4609
SAKARYA / ADAPAZARI / Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi90422,4572
SAKARYA / ADAPAZARI / Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi120473,3449
SAKARYA / AKYAZI / Akyazı Eyyup Genç Fen Lisesi120448,1438
SAKARYA / ARİFİYE / Necmettin Erbakan Fen Lisesi120454,0401
SAKARYA / SERDİVAN / 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi120460,1568
SAMSUN / ATAKUM / Samsun Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi120481,8972
SAMSUN / BAFRA / Bafra Fen Lisesi120459,4809
SAMSUN / ÇARŞAMBA / Çarşamba Fen Lisesi120446,2744
SAMSUN / HAVZA / Havza Fen Lisesi120411,8416
SAMSUN / İLKADIM / Aziz Atik Fen Lisesi120473,8621
SAMSUN / İLKADIM / Samsun İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi90423,5409
SAMSUN / KAVAK / Rıdvan Çelikel Fen Lisesi120423,886
SAMSUN / LADİK / Akpınar Fen Lisesi120408,5599
SAMSUN / TERME / Kozluk OMV Fen Lisesi120432,2389
SAMSUN / VEZİRKÖPRÜ / Vezirköprü Hatice-Kemal Kayalıoğlu Fen Lisesi120403,9748
SİİRT / MERKEZ / Siirt Sosyal Bilimler Lisesi120354,2701
SİİRT / MERKEZ / Siirt Türk Telekom Fen Lisesi120442,7362
SİNOP / BOYABAT / Türk Telekom Fen Lisesi90400,5459
SİNOP / MERKEZ / Sinop Fen Lisesi90440,9049
SİVAS / MERKEZ / Prof. Dr. Necati Erşen Sosyal Bilimler Lisesi90405,5084
SİVAS / MERKEZ / Sivas Fen lisesi150464,0886
SİVAS / SUŞEHRİ / Suşehri Fen Lisesi90381,7757
SİVAS / ŞARKIŞLA / İsmet Yılmaz Fen Lisesi90403,833
SİVAS / ZARA / Zara Mehmet Habib Soluk Fen Lisesi90385,7832
ŞANLIURFA / BİRECİK / Türkan Halit Aykılıç Fen Lisesi120410,8883
ŞANLIURFA / CEYLANPINAR / Ceylanpınar Fen Lisesi150363,1885
ŞANLIURFA / HALİLİYE / TOBB Fen Lisesi180440,0156
ŞANLIURFA / KARAKÖPRÜ / Şanlıurfa Fen Lisesi180455,0627
ŞANLIURFA / KARAKÖPRÜ / Şanlıurfa Sosyal Bilimler Lisesi180346,1415
ŞANLIURFA / SİVEREK / Prof. Dr. Abdulkadir Karahan Fen Lisesi150404,1844
ŞANLIURFA / SURUÇ / Suruç Fen Lisesi150373,9193
ŞANLIURFA / VİRANŞEHİR / Viranşehir Fen Lisesi120401,2294
ŞIRNAK / CİZRE / Cizre Fen Lisesi120409,4791
ŞIRNAK / MERKEZ / Şırnak Fatih Sosyal Bilimler Lisesi60321,5892
ŞIRNAK / MERKEZ / Şükrü Geliş Fen Lisesi120385,072
TEKİRDAĞ / ÇERKEZKÖY / Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi120442,6842
TEKİRDAĞ / ÇORLU / Çorlu İMKB Fen Lisesi120457,6259
TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA / Ebru Nayim Fen Lisesi120474,3365
TEKİRDAĞ / SÜLEYMANPAŞA / Tekirdağ Belediyesi Sosyal Bilimler Lisesi120397,5018
TOKAT / ERBAA / Yılmaz Kayalar Fen Lisesi90423,6968
TOKAT / MERKEZ / Tokat Merkez İMKB Sosyal Bilimler Lisesi90397,7948
TOKAT / MERKEZ / Tokat Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi90472,6933
TOKAT / NİKSAR / Niksar Prof. Dr. Mustafa Erol Turaçlı Fen Lisesi60419,514
TOKAT / REŞADİYE / Reşadiye Borsa İstanbul Fen Lisesi90383,3564
TOKAT / TURHAL / Turhal Şeker Fen Lisesi90409,9727
TOKAT / ZİLE / Zile Fen Lisesi90432,7676
TRABZON / AKÇAABAT / Akçaabat Fen Lisesi90467,2013
TRABZON / BEŞİKDÜZÜ / Beşikdüzü İMKB Fen Lisesi90440,7863
TRABZON / OF / Solaklı Fen Lisesi90425,0686
TRABZON / ORTAHİSAR / Trabzon Merkez Fen Lisesi120481,3628
TRABZON / ORTAHİSAR / Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi90417,5655
TRABZON / VAKFIKEBİR / Vakfıkebir Fen Lisesi90431,6992
TRABZON / YOMRA / Trabzon Yomra Fen Lisesi90472,8859
TUNCELİ / MERKEZ / Tunceli Türk Telekom Fen Lisesi60416,7241
UŞAK / MERKEZ / Uşak Fen Lisesi150462,9665
UŞAK / SİVASLI / Dursun Yalım Fen Lisesi90423,5722
VAN / EDREMİT / Van Türk Telekom Fen Lisesi150456,8969
VAN / ERCİŞ / Erciş Fen Lisesi150420,4909
VAN / ERCİŞ / Erciş Sosyal Bilimler Lisesi90382,4685
VAN / İPEKYOLU / İpekyolu İMKB Fen Lisesi150449,4616
VAN / MURADİYE / Muradiye Alpaslan Fen Lisesi150398,9335
VAN / TUŞBA / Tuşba Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi150436,2467
YALOVA / MERKEZ / Yalova Necmettin Erbakan Sosyal Bilimler Lisesi90399,534
YALOVA / MERKEZ / Yalova-Termal Fen Lisesi90459,7503
YOZGAT / AKDAĞMADENİ / Kazım Karabekir Fen Lisesi90388,0253
YOZGAT / ÇEKEREK / Osman Durmaz Fen Lisesi90374,6032
YOZGAT / MERKEZ / Erdoğan Akdağ Fen Lisesi120428,8277
YOZGAT / MERKEZ / Yozgat Şehitler Fen Lisesi120451,1688
YOZGAT / SORGUN / Mevlüde-Ahmet Doğanay Fen Lisesi90412,3802
YOZGAT / YERKÖY / Yerköy Şehit İdris Aydoğdu Fen Lisesi90397,9203
ZONGULDAK / ÇAYCUMA / Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Fen Lisesi90412,1875
ZONGULDAK / DEVREK / Sabahat-Cemil Ulupınar Fen Lisesi90411,3736
ZONGULDAK / EREĞLİ / İbrahim-Süheyla İzmirli Fen Lisesi90455,6909
ZONGULDAK / MERKEZ / Zonguldak Fen Lisesi120445,9763

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir