2012-KPSS Sınav Sonuçları

KPSS A Grubu ve Öğretmenlere yönelik 2012 KPSS sınavı 7 ve 8 Temmuz 2012 tarihlerinde yapılmıştı. Peki 7-8 Temmuz 2011 KPSS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

2011-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik sınav sonuçların geçen sene 29.07.2011 tarihinde açıklanmıştı. Açıklanması 2012-KPSS Sınavına giren adaylar “2012-KPSS Sınav Sonuçları” nı sabırsızlıkla ve heyecanla bekliyorlar. KPSS Sınav sonucu kısa bir zaman içinde açıklanmasını bekliyoruz.

Sınav sonuçları açıklandığında ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden öğrenebileceksiniz.

ÖSYM 2012 KPSS sınav sonucunu ne zaman açıklayacağı konusunda en azından bir açıklama yaparak sonucu bekleyen adayları rahatlatabilir. Çünkü adayların heyecanı sınav sonucunun açıklanmasıyla bitmiyor. Daha sonrasında 2012 KPSS Sınav Sonuçları ile tercih dönemine girilecek ki bu sınav sonucunu beklemekten daha heyecan verici olacaktır.

2012-KPSS Sınav Sonuçları ve kpss tercihleri ile ilgili olarak yorumlarınızı aşağıda yazabilirsiniz.

Yazıyı paylaşın

2012-KPSS Sınav Sonuçları” için 3 yorum var;

  1. Ösym yöneticileri başlarına geçtikleri kurumu kendi babalarının malıymış gibi yönetiyorlar, milyonlarca sonuç heycanı yaşayan adaylara herhangi bir açıklama yapma gereği bile duymuyorlar.. bu kuruma bu gücü veren bu kurumu dentlemeyen.. kralvari yönetimlere göz yuman sistem en büyük sorumludur..
    insanlara bir tarih verirsiniz o tarihte açıklarsınız.. yetişmeyecek gibiyse bir açıklama yapar ek süre istersiniz, ama bunlar ne yapıyor .. sessiz sedasız canları ne zaman isterse o zaman açıklıyor sonuçları.. şefaf devlet diye buna denir işte .. yazık.

    Reply

Yazı için yorumunuz