12 Nci Sınıflar Veli Semineri (Sınav Kaygısı)

Aslında sınav kaygısı kapsamlı bir konudur. Bir seminerle kaygıları azaltmak mümkün olmadığı için daha çok sınav kaygısını dengelemek olarak belirttim. Dolayısıyla sunuda bana göre önemli olduğunu düşündüğüm anekdotlara yer verdim. Siz isterseniz bunu biraz da zenginleştirebilirsiniz. Ancak velileri bunaltmamaya özen göstermemiz lazım.

Bu konuda daha çok öğrenciyle iletişime ağırlık veren bir sunum daha doğru olur. Bu sunuyu yaptığım anket doğrultusunda en çok şikayet edilen noktalar üzerinden hazırladım. Dolayısıyla okulun profilini öncelik alan bir sunu çalışması olduğunu belirtmek isterim. Aynen alıp uygulayabileceğiniz gibi, üzerinde çalışarak geliştirebilirsiniz.

12 Nci Sınıflar Veli Semineri (Sınav Kaygısı) sunusu umarım faydalı olur.

İyi çalışmalar.

  12 nci sınıflara yönelik veli semineri (Sınav Kaygısı) (453,2 KiB, 144 hits)
12 nci sınıflara yönelik veli semineri için sınav kaygısını denegelemelerinde nasıl yardımcı olabilecekleri konusunda sunu çalışması

Özkan Emiroğlu

1997 yılında Psikolojik Danışman olarak göreve başladım. 2002 yıllarında AktuelPDR (PDR alanında) ile başladığım forum ve blog yazarlığını aynı heyecanla devam ettirmeye çalışıyorum. Meslektaşlarıma bu konuda kendi çapımda destek ve yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana. Meslektaşlarım bizi; Facebook, {TWİTTER} ve instagram hesaplarından takip edebilir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir