TürkPDR Derneği Genel Müdür Mustafa BALOĞLU’nu Ziyaret Etti

Gaziosmanpaşa Üniversitesi PDR Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Eğitim Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Mustafa BALOĞLU’nun Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne atanmış olması nedeniyle 17.01.2013 tarihinde, Dernek Başkanımız Prof. Dr. Tuncay ERGENE başkanlığında, Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin ŞEN, Genel Basın Yayın Sekreteri Yrd. Doç. Dr. İlhan YALÇIN, Genel Örgütlenme Sekreteri Arş Gör. Gökhan ATİK ve Genel Mali Sekreter Nafi AYKÖSE’den oluşan yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, tebrik ziyaretinde bulunulmuştur.

PDR hizmetlerinin ülkemizde en yaygın olarak sunulduğu Milli Eğitim Bakanlığı’nın merkez teşkilatı olan Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürlüğüne, ilk defa lisans, yüksek lisans ve doktorası PDR olan, alanımızın değerli bir hocasının atanmış olması, mesleki camiamız ve derneğimiz adına onur verici, mesleğimizin geleceği adına da umut verici bir gelişmedir. Danışma odası sıcaklığında geçen görüşmede derneğimiz olarak kendilerine desteğimiz ifade edilerek, bir yönetici özeti sunulmuştur.

Sayın Genel Müdürümüz de işbirliği içinde çalışma temennisinde bulunmuştur.

Genel Müdürümüzün başta eğitim alanı olmak üzere ülkemizin gelişimine katkı getireceğine olan inancımız tamdır. Bu süreçte çalışmalarına derneğimiz olarak da katkıda bulunmak ve işbirliğinde bulunmaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla..

Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği
Yönetim Kurulu

  TürkPDR Yönetici özeti (184,4 KiB, 507 hits)
PDR alanıyla ilgi yönetici bilgilendirmesiBu yazıyı paylaşmak ister misiniz?

Yorumunuzu ve sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz