Ders Çalışma Programı

Değerli öğrenciler burada bulunan ders çalışma programları örnek olduğunu unutmamak gerekir. Birçok öğrenci hazır ders programı aramaktadır. Ancak her öğrencinin yaşam biçimi, öğrenme kabiliyeti ve çalışma alışkanlıkları farklı olmasından dolayı kendi “ders çalışma programları“da birbirlerinden farklı olacaktır. Bu nedenle indirdiğiniz ders çalışma programını kendinize göre düzenlemeniz gerekiyor.

Neden Ders Çalışma Programına Uyamıyorum?

Bunun bir çok nedeni vardır. Birincisi şuana kadar düzenli ders çalışma alışkanlığı edinememiş olmanızdan kaynaklanıyor olabilir. Yada özel problemlerinizden (ailevi-duygusal-sosya problemler) kaynaklanıyor olabilir. Yada gerçekte ders çalışmayı istemiyor olabilirsiniz. Haz verici-zevk verici başka etkinlikler ağır basıyor olabilir. Bu nedenleri çoğaltabiliriz. Ama unutmamanız gerekir ki bu programı uygulayacak olan sizsiniz. Ve ders çalışmanın önündeki engelleri de iradenizle kaldıracak olan yine sizsiniz. Bu konuda sitemizde ders çalışma ile ilgili yazılmış olan yazıları  araştırabilirsiniz.

  Örnek Ders Çalışma Programı (43,9 KiB, 415.523 hits)
Örnek Ders Çalışma Programı

  Örnek Ders Çalışma Programı (43,9 KiB, 160.147 hits)
Örnek Ders Çalışma Programı formatıdır

  Ders çalışma programı (30,7 KiB, 126.440 hits)
Örnek ders çalışma programı

  Örnek Ders Çalışma Programı (5,7 KiB, 93.986 hits)
Örnek Ders Çalışma Programı

  Örnek Ders Çalışma Programı (5,9 KiB, 126.666 hits)
Örnek Ders Çalışma Programı15 thoughts on “Ders Çalışma Programı

  1. çok güzel bir yazı teşekkürler. ama ders programlarını açamıyorum yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

    Reply
  2. emek harcıyanların hepsinin ellerine salık harika herşeyi yapmaya çalışcam öok teşekkürler salıcakla kalınız : )))))))))))))))

    Reply
  3. merhaba.bizlere yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. açık öğretim lisesinde okuyorum.ev hanımıyım ve 2 küçük çocuğum var.ders çalışırken çok zorlanıyorum,konsantre olamıyorum.sormak istediğim, biz ev hanımları için okurken nasıl bir çalışma programı uygulayabiliriz? ben ayrıca ünniversite okumakta çok istiyorum.bir yandanda üniversiteye hazırlanmak da istiyorum ayrıca.bana önerieriniz nelerdir?

    Reply

Yorumunuzu ve sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz