İletişim

Aşağıdaki mail gönderme formunu kullandığınız halde, gönderi başarısız olduğu vakit  bilgi@aktuelegitim.com elektronik posta adresini kullanabilirsiniz.

Bu site Özkan EMİROĞLU tarafından kurulmuş olup Eğitim – Psikolojik Danışma ve Rehberlik konusunda bilgi paylaşımını amaçlamaktadır. Aşağıdaki iletişim formundan bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Yer Sağlayıcımız IHS Software & Telecommunication FP LTD.

 

Doğrudan Mail Gönderme Formu

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Konu

İleti

 

 

Yasal Uyarı!

Önemli Açıklama: AktuelEgitim.com web sayfalarında yer alan her türlü yazı, makale, araştırma sonuçları, görüş ve tavsiyeler , genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı AktuelEgitim.com sorumlu tutulamaz.

AktuelEgitim.com, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. AktuelEgitim.com, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. AktuelEgitim.com kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik, hizmet ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle AktuelEgitim.com’e sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir.

 

Bir diğer önemli konuda, AktuelEğitim, başkalarına ait yazılarda yasal nedenden dolayı ve emeğe saygı bakımından kaynak gösterme konusunda titiz davranmaktadır. Ancak  AktuelEğitim’e eklenmiş olan yazının size ait ve kaldırılmasını istiyorsanız, yazının size ait olduğunu kanıtlamanız halinde kaldırılacaktır.

Google Mail Grup, bilgi ve doküman paylaşımı, sitemizin duyuruları konusunda hizmet amaçlıdır. Bu paylaşımların içeriğinin kullanımından doğacak sorunlar nedeniyle AktuelEgitim.com’e sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

 

56 thoughts on “İletişim

Yorumunuzu ve sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz