4. PDR Sempozyumu: “Sosyal Medya Asosyal Bireyler mi Yetiştiriyor?”

Konu:

Madde 1: Bu şartname Coşkun Eğitim Kurumlarının 18 Nisan 2013 Perşembe günü Özel Maltepe Coşkun Lisesi Konferans Salonunda düzenlemek istediği 4.PDR Sempozyumunun şartnamesini kapsar.

Madde 2: Sempozyum Özel Coşkun Eğitim Kurumlarının Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Zümresi ile kurum idarecilerinden oluşan bir heyet organize edecektir.

Madde 3: PDR Sempozyumları her yıl güncel konular etrafında organize edilmektedir. 1.PDR Sempozyumu “Beslenme ve Öğrenme”, 2.PDR Sempozyumu “Uzlaşı Kültürü”, 3.PDR Sempozyumu “Üstün Yetenekli Öğrencilerin Eğitimi” konularında düzenlenmişti. 2013 yılında ise artan sosyal medya kullanımı ile birlikte “Sosyal Medya Asosyal Bireyler Mi Yetiştiriyor” Sosyal Medyanın Eğitim Öğretime Etkileri” konusunda uzmanların yorumlarını, incelemelerini, çalışmalarını paylaşmaları sağlanacaktır.

Amaç:

Madde 4: Türk Milli Eğitiminin genel amaçları doğrultusunda; İlköğretim ve ortaöğretim okullarında görev yapan öğretmenlerin, idarecilerin “Sosyal Medyanın Eğitim Öğretime Etkileri” konusunda bilgilendirmek amacıyla organize edilmektedir.

Kapsam:

Madde 5: Organizasyon İstanbul genelindeki İlkokul-Ortaokul-Lise kurumlarında görev yapan Psikolojik Danışmanları konuya ilgi duyan öğretmen ve idarecileri, akademisyenleri, araştırmacıları kapsamaktadır.

Başvuru Şekli:

Madde 6: Başvurular online olarak www.coskun.k12.tr adresinden bireysel olarak yapılacaktır. Katılım sertifikası bu adresten yapılan başvurulara göre hazırlanacaktır. Katılım sertifikası bu adresten yapılan başvurulara göre hazırlanacaktır. Başvurular 4 Mart 2013 Pazartesi başlayacak, 12 Nisan 2013 Cuma sona erecektir. Organizasyona katılan öğretmenler 18 Nisan 2013 Perşembe günü görevli izinli sayılacaklardır.

Sempozyum Şekli:

Madde 7: Sempozyumdaki konuşmacılar ve sempozyumu yönlendiren başkan organizasyon heyeti tarafından belirlenir.

Madde 8:

Program Akışı;

09.30-10.00            Kokteyl

10.00-10.15            Açılış

10.30-13.00            Uzman Bildirileri

Madde 9: Sempozyumun sonunda katılımcılara konuşmacıların bildirisi, katılım sertifikası ve konuya özel hazırlanmış PDR Dergisi takdim edilir.

Sempozyum Tarihi ve Yeri:

Madde 11: 4.PDR Sempozyumu 18 Nisan 2013 Perşembe gerçekleştirilecektir.

Madde 10: Cemalbey Cad. Turgut Reis Sk. No:27 Maltepe / ISTANBUL adresinde bulunan Özel Maltepe Coşkun Lisesi Konferans Salonunda gerçekleşecektir.

İrtibat:

Ferhat ÇELİK, Fazlı NAYİR Tel: 0 216 489 07 20

E-mail: pdrsempozyum@coskunkoleji.org

Bilgi için: http://coskun.k12.tr/?id=862


Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?

Yorumunuzu ve sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz