“21. Yüzyılda Psikolojik Danışma ve Rehberlik” Konulu Öğrenci Kongresi

Bizler Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde okuyan üniversite öğrencileri olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti üniversiteleri arasında bir kongre gerçekleştirmek istedik. Kongremiz Doğu Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Psikolojik Danışma ve Rehberlik Anabilim Dalı “Psikolojik Danışma ve Rehberlik Öğrenci Kongresi” 26-27 Nisan 2013 tarihleri arasında Doğu Akdeniz Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

Değerli Öğretim elemanlarımızı, sevgili öğrenci arkadaşlarımızı, mesleğe ilgi duyan ve gönül verenleri aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağımızı belirtmek isteriz.

Uygulamalı bir alan olan Psikolojik Danışma ve Rehberlik’in tarihi gelişimsel dönemi içerisinde içinde bulunuğumuz zaman dilimini konu alan “21.yüzyılda Psikolojik Danışma ve Rehberlik” kongremizin temasıdır.

26-27 nisan 2013 tarihlerinde siz değerli samimi misafirlerimizi aramızda görmek dileğiyle…

Kongre Tarihi : 26-27 Nisan

Kongre Merkezi : Doğu Akdeniz Üniversitesi Rauf Denktaş Kültür ve Kongre Merkezi

Kongre Dili : Türkçe

Yaka Kartı : Tüm katılımcılara kongre merkezi, sergi alanları ve sosyal aktivitelere katılabilmeleri için kayıt esnasında yaka kartları dağıtılacaktır ve bunların kongre süresince takılması zorunludur

Katılım Belgesi : Katılım belgesi kongrenin son günü kayıt masalarında verilecektir. Atölye çalışmaları için katılım belgesi atölye çalışması sonrasında verilecektir.

Yemek : Kongrenin son günü bütün arkdaşlarımızn katılacağı eğlenceli bir gala yemeği yapılacaktır.


Kongremize katılımı kesinleşen hocalarımız;
Prof.Dr. Binnur  YEŞİLYAPRAK
Prof.Dr. Uğur ÖNER
Prof.Dr. Fidan KORKUT OWEN
Doç.Dr. Aynur EREN GÜMÜŞ
Yard. Doç. Dr. Ali CİVELEK
Yard.Doç.Dr Oğuzhan KIRDÖK
Yard.Doç.Dr Sibel DİNÇYÜREK
Yard.Doç.Dr. Yeliz AKINTUĞ
Dr.Sertan KAĞAN

Ayrıca Kongre kayıt ücreti 50 tl olup,iki ara öğün ve gala yemeği ücrete dahildir.Atölye çalışmalarımız ücretsiz olup kayıt önceliğine göre çalışmalara katılına bilecektir.Kongre de öğrenci bildirileri sunulabilecek ve sunulan bildiriler komisyon tarafından değerlendirilerek ilk 3’e seçilen bildiri sahipleri ödüllendirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?

Yorumunuzu ve sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz