2013 Üniversite (YGS-LYS) Tercih Kılavuzu Ne Zaman Yayınlanacak?

Son zamanlarda ÖSYM sonuçları çok hızlı açıklamaktadır. Bu nedenle bu sene 2013 Üniversite Tercih Kılavuzu geçen seneye göre daha erken yayınlanmasını bekleyebiliriz. Tabii bu bir yorum. Geçen sene Üniversite Tercih Kılavuzu Temmuzun 23 ünde yayınlanmış. Tercih dönemi de 23 Temmuz – 3 Ağustos 2012 tarihleri arasında yapılmış. Bu sene bu tarihleri kesinlikle geçeceğini düşünmüyorum. Ancak 2013 YGS-LYS Tercih Kılavuzu bu tarihten daha erken biz zamanda yayınlanacağını tahmin ediyorum.

2013 Üniversite (YGS-LYS) Tercih Kılavuzu yayınladığı vakit bu sayfadan yada aktuelegitim.com da yapacağımız bir düzenlemeyle YGS-LYS tercih danışmanlığı alabileceksiniz. Bunun için 2013 Üniversite Tercih Kılavuzunu bekleyeceğiz. YG-LYS tercihleri konusundaki sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıtlamaya çalışacağız. Ancak her soruya cevap vermek zorunda olmadığımızı baştan belirtelim. Ortak sorulara ortak cevap verebiliriz.

Size önerimiz 2013 Üniversite (YGS-LYS) Tercih Kılavuzu yayınlandığında mutlaka sizde okuyunuz. Kılavuzu anlamakta zorlanacağınızı düşünmüyorum.

Üniversite tercih kılavuzu,YGS-LYS tercih kılavuzuBu yazıyı paylaşmak ister misiniz?

Yorumunuzu ve sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz